Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grażyna Cichoń typuje wyniki 7. kolejki I ligi kobiet

Maciej Nowicki
Maciej Nowicki
W najbliższy weekend rozegrana zostanie 7. kolejka I ligi kobiet. Specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl wyniki spotkań wytypowała rozgrywająca KKS-u Polonii Kępno, Grażyna Cichoń.

Słupia Słupsk  - UKS Finepharm Polkowice  1

- Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół z Pomorza. Polkowice jak do tej pory nie zanotowały żadnego zwycięstwa i prezentują najsłabszą formę w lidze.

Sparta Oborniki Wlkp.  - Jutrzenka Płock  1

- Z zespołem z Obornik Wlkp. miałyśmy okazję zmierzyć się w sparingu przed rozpoczęciem ligi. Mocnym atutem tego zespołu jest silny rzut z drugiej linii. Jutrzenka to drużyna młoda i o wiele mniej doświadczona. Stawiam na Spartę.

Polonia Kępno - AZS UMCS Lublin  1

- Jak do tej pory nie miałyśmy okazji spotkać się z zespołem z Lublina, nie znamy więc ich ani mocnych ani słabych stron. Trudno jest mi cokolwiek powiedzieć na temat AZS-u. Patrząc jednak po wynikach uważam, że jesteśmy faworytem tego spotkania.

Tor Dobrzeń Wielki  - AZS AWF Warszawa  1

- Tor Dobrzeń Wielki to beniaminek I ligi, ale ze wzmocnionym składem. W Torze grają zdecydowanie bardziej doświadczone zawodniczki. Dobrzeń ma również przewagę własnego parkietu. Uważam, że będzie to mecz zacięty, ale to miejscowe poradzą sobie z twardą i czasami brutalna piłką jaką prezentują warszawianki.

SMS ZPRP Gliwice  - UKS PCM Kościerzyna X

- W tym meczy ciężko jest mi wytypować zwycięzcę. Zespół z Gliwic ma wiele atutów. Praktycznie, na każdej pozycji jest zagrożenie bramkowe. Kościerzyny natomiast nie miałam okazji oglądać w akcji. Stawiam na remis.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL