WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trener wyzwał zawodnika na pojedynek

Wojciech Święch
Wojciech Święch
W piątek w 3. rundzie Pucharu EHF SC Magdeburg pokonał u siebie Vardar Skopje 30:27. W szeregach gości zabrakło Stojancze Stoiłova. Kołowy popadł w poważny konflikt z trenerem.

Obrotowy nie znalazł się wśród piłkarzy ręcznych Vardaru Skopje, którzy udali się na mecz w Niemczech. Opiekun ekipy ze stolicy Macedonii twierdzi, iż odsunął szczypiornistę z powodów dyscyplinarnych.

- Będę karał, jak długo trzeba. Jako trener trzymam krótko zawodników i nie mogę zaakceptować sytuacji, kiedy ktoś macha ręką, gdy do niego mówię - powiedział Veselin Vujović.

Jednak Stojancze Stoiłov na łamach macedońskiej prasy przedstawił trochę inną wersję wydarzeń i uważa, że zachowanie szkoleniowca jest niedopuszczalne.

- Vujović pomyślał, że go ignoruję, gdyż w trakcie treningu rozmawiałem z kolegą z drużyny. To może się zdarzyć wyłącznie w Macedonii. Tylko w tym kraju zagraniczny szkoleniowiec może wyzwać reprezentanta na pojedynek przed halą. Dwóch będzie walczyć, lecz wyłącznie jednego uzna się za winnego - stwierdził piłkarz ręczny.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL