Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polacy za granicą - odc. 12

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Kolejny tydzień zmagań na europejskich parkietach mają za sobą polscy szczypiorniści. Udanie swój udział w Pucharze EHF rozpoczął Bartosz Jurecki i jego SC Magdeburg.

Legenda:
Imię i nazwisko (Klub) - Łączna liczba bramek (występy)
Data następnego spotkania - Rywal (Dom/Wyjazd)

 Liga Mistrzów:

Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin) - 19 (6)
* 5 bramek w wygranym 29:27 meczu z Croatią Osiguranje Zagrzeb (5. kolejka)
* bez bramki w wygranym 25:24 wyjazdowym meczu z Croatią Osiguranje Zagrzeb (6. kolejka)
02.12 - Dinamo Mińsk (W) - 7. kolejka

Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt) - 12 (6)
* 1 bramka w wygranym 28:23 wyjazdowym meczu z HCM Constanta (5. kolejka)
* 1 bramka w wygranym 25:24 mecz z HCM Constanta (6. kolejka)
02.12 - THW Kiel (W) - 7. kolejka

Marcin Lijewski (HSV Hamburg) - 20 (4)
* 5 bramek w wygranym 31:28 meczu z SG Flensburg-Handewitt (5. kolejka)
* 5 bramek w przegranym 26:29 wyjazdowym meczu z SG Flensburg-Handewitt (6. kolejka)
29.11 - Reale Ademar León (D) - 7. kolejka

Leszek Starczan (Kadetten Schaffhausen) - 20 (6)
* 3 bramki w przegranym 23:33 wyjazdowym meczu z Dinamo Mińsk (5. kolejka)
* 5 bramek w przegranym 28:33 meczu z Dinamo Mińsk (6. kolejka)
01.12 - FC Barcelona Intersport (W) - 7. kolejka

 Puchar EHF:

Bartosz Jurecki (SC Magdeburg) - 3 (1)
* 3 bramki w wygranym 30:27 meczu z HC Vardar PRO Skopje (I mecz)
02.12 - HC Vardar PRO Skopje (W) - rewanż

DKB Handball Bundesliga:

Paul Bar(HBW Balingen-Weilstetten) - 0 (2)
* wystąpił w przegranym 22:34 meczu z THW Kiel (12. kolejka)
* poza kadrą w wygranym 31:30 wyjazdowym meczu z TuS N-Lübbecke (13. kolejka)
02.12 - HSV Hamburg (W) - 14. kolejka

Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin) - 50 (13)
* 3 bramki w przegranym 23:25 wyjazdowym meczu z Rhein-Neckar Löwen (12. kolejka)
* 6 bramek w przegranym 27:28 meczu z HSG Wetzlar (13. kolejka)
27.11 - SC Magdeburg (W) - 14. kolejka

Bartosz Jurecki (SC Magdeburg) - 48 (13)
* 6 bramek w przegranym 24:30 wyjazdowym meczu z SG Flensburg-Handewitt (12. kolejka)
* 6 bramek w wygranym 34:31 meczu z TSV Hannover-Burgdorf (13. kolejka)
27.11 - Füchse Berlin (D) - 14. kolejka

Marcin Lijewski (HSV Hamburg) - 29 (11)
* 2 bramki w wygranym 33:32 wyjazdowym meczu z TuS N-Lübbecke (12. kolejka)
* 3 bramki w przegranym 26:34 wyjazdowym meczu z Frisch Auf! Göppingen (13. kolejka)
02.12 - HBW Balingen-Weilstetten (D) - 14. kolejka

Paweł Niewrzawa (TuS N-Lübbecke) - 7 (6)
* nie wystąpił w przegranym 32:33 meczu z HSV Hamburg (12. kolejka)
* poza kadrą w przegranym 30:31 meczu z HBW Balingen-Weilstetten (13. kolejka)
14.11 - HSV Hamburg (D) - 12. kolejka


Tomasz Tłuczyński (TuS N-Lübbecke) - 29 (11)
* 2 bramki w przegranym 32:33 meczu z HSV Hamburg (12. kolejka)
* nie wystąpił w przegranym 30:31 meczu z HBW Balingen-Weilstetten (13. kolejka)
01.12 - MT Melsungen (W) - 14. kolejka

2. Bundesliga:

Łukasz Czertowicz (HG Saarlouis) - 15 (12)
* bez bramki w przegranym 19:22 meczu HC Erlangen (12. kolejka)
* bez bramki w wygranym 24:23 wyjazdowym meczu z SC DHfK Leipzig (13. kolejka)
01.12 - Eintracht Hildesheim (D) - 14. kolejka

Bartosz Janiszewski (HG Saarlouis) - 10 (13)
* 4 bramki w przegranym 19:22 meczu HC Erlangen (12. kolejka)
* 1 bramka w wygranym 24:23 wyjazdowym meczu z SC DHfK Leipzig (13. kolejka)
01.12 - Eintracht Hildesheim (D) - 14. kolejka

Tomasz Jeżewski (TV 05/07 Hüttenberg) - 6 (12)
* bez bramki w wygranym 24:22 wyjazdowym meczu z SG BBM Bietigheim (12. kolejka)
* poza kadrą w wygranym 28:22 meczu z TV Emsdetten (13. kolejka)
pauzują - 14. kolejka

Eryk Kałuziński (ThSV Eisenach) - 22 (11)
* pauzowali (12. kolejka)
*
3 bramki w wygranym 31:30 meczu z ASV Hamm-Westfalen (13. kolejka)
02.12 - HSG Nordhorn-Lingen (W) - 14. kolejka

Denis Szczęsny (TV Bittenfeld) - 4 (11)
* bez bramki w przegranym 26:34 wyjazdowym meczu z Bergischer HC (12. kolejka)
* bez bramki w wygranym 30:29 meczu z VfL Bad Schwartau (13. kolejka)
01.12 - SV Henstedt-Ulzburg (W) - 14. kolejka

3. Liga:

3. Liga Nord:

Arkadiusz Bosy (HSV Hannover) - 28 (9)
* nie wystąpił w przegranym 24:37 wyjazdowym meczu z HF Springe (11. kolejka)
* 2 bramki w wygranym 34:30 meczu z SG Flensburg-Handewitt II (12. kolejka)
01.12 - SV Beckdorf (W) - 13. kolejka

Karol Mościński (HSV Insel Usedom) - 0 (0)
* poza kadrą w zremisowanym 34:34 meczu z HSG Handball Lemgo II (11. kolejka)
* poza kadrą w przegranym 30:31 wyjazdowym meczu z TSV Altenholz (12. kolejka)
01.12 - Oranienburger HC (D) - 13. kolejka

Mateusz Rydz (HSV Hannover) - 23 (11)
* 1 bramka w przegranym 24:37 wyjazdowym meczu z HF Springe (11. kolejka)
* 2 bramki w wygranym 34:30 meczu z SG Flensburg-Handewitt II (12. kolejka)
01.12 - SV Beckdorf (W) - 13. kolejka

Konrad Subocz (1.VfL Potsdam) - 8 (12)
* 1 bramka w wygranym 42:29 meczu z VfL Fredenbeck (11. kolejka)
* bez bramki w wygranym 39:34 wyjazdowym meczu z TSV GWD Minden II (12. kolejka)
30.11 - TSV Burgdorf II (D) - 13. kolejka

Maciej Tłuczyński (VfL Fredenbeck) - 98 (12)
* 3 bramki w przegranym 29:42 wyjazdowym meczu z 1.VfL Potsdam (11. kolejka)
* 9 bramek w przegranym 28:29 mecuz z Füchse Berlin II (12. kolejka)
01.12 - TS Großburgwedel (W) - 13. kolejka

Adam Weiner (TSV Burgdorf II) - 0 (0)
* nie wystąpił w wygranym 30:25 wyjazdowym meczu z TS Großburgwedel (11. kolejka)
* nie wystąpił w wygranym 32:22 meczu z Stralsunder HV (12. kolejka)
30.11 - 1.VfL Potsdam (W) - 13. kolejka

3. Liga Ost:

Artur Gawlik (SV Anhalt-Bernburg) - 0 (11)
* mecz 11. kolejki z Dessau-Roßlauer HV (23:20) został rozegrany awansem
* wystąpił w przegranym 28:29 meczu z GSV Eintracht Baunatal (12. kolejka)
02.12 - SG LVB Leipzig (W) - 13. kolejka

Michał Panfil (HSC Bad-Neustadt) - 30 (12)
* 2 bramki w wygranym 33:26 meczu z SV 08 Auerbach (11. kolejka)
* 2 bramki w przegranym 21:24 wyjazdowym meczu z HSC 2000 Coburg (12. kolejka)
01.12 - ESV Lokomotive Pirna (D) - 13. kolejka

Krzysztof Zart (SG LVB Leipzig) - 6 (6)
* 1 bramka w zremisowanym 22:22 meczu z DJK Rimpar (11. kolejka)
* bez bramki w przegranym 22:28 wyjazdowym meczu z SC Magdeburg II (12. kolejka)
02.12 - SV Anhalt Bernburg (D) - 13. kolejka

3. Liga West:

Maciej Dmytruszyński (VfL Eintracht Hagen) - 58 (12)
* 2 bramki w wygranym 35:26 wyjazdowym meczu z DJK SV Adler Königshof (11. kolejka)
* 3 bramki w przegranym 26:29 meczu z VfL Gladbeck (12. kolejka)
01.12 - TV Korschenbroich (W) - 13. kolejka

Krzysztof Gąsiorowski (VfL Edewecht) - 0 (11)
* wystąpił w przegranym 27:29 meczu z SC Bayer 05 Uerdingen (11. kolejka)
* wystąpił w wygranym 31:21 wyjazdowym meczu z TSG Altenhagen-Heepen (12. kolejka)
01.12 - OHV Aurich (D) - 13. kolejka

Artur Giela (Leichlinger TV) - 43 (12)
* 4 bramki w przegranym 21:26 wyjazdowym meczu z Wilhelmshavener HV (11. kolejka)
* 3 bramki w wygranym 38:33 meczu z TSV Bayer Dormagen (12. kolejka)
30.11 - VfL Gummersbach II (W) - 13. kolejka

Oliver Staszewski (HSG Varel) - 25 (12)
* 3 bramki w przegranym 24:25 wyjazdowym meczu z TuS Wermelskirchen 07 (11. kolejka)
* 4 bramki w wygranym 30:24 meczu z DJK SV Adler Königshof (12. kolejka)
01.12 - VfL Gladbeck (W) - 13. kolejka

3. Liga Süd:

Paul Bar (HBW Balingen-Weilstetten II) - 0 (12)
* wystąpił w wygranym 31:27 wyjazdowym meczu z SV 64 Zweibrücken (11. kolejka)
* wystąpił w wygranym 27:23 meczu z TV Hochdorf (12. kolejka)
30.11 - SG Kronau/Östringen II (W) - 13. kolejka

David Twardoń (HSG Konstanz) - 0 (0)
* poza kadrą w wygranym 27:22 meczu z HSG Nieder-Roden (11. kolejka)
* poza kadrą w zremisowanym 25:25 wyjazdowym meczu z SG H2Ku Herrenberg (12. kolejka)
01.12 - TSV Neuhausen/Filder (D) - 13. kolejka

Division 1 - Francja:

Paweł Podsiadło (Sélestat Alsace Handball) - 42 (10)
* 7 bramek w przegranym 25:26 wyjazdowym meczu z Union Sportvive Ivry HB (9. kolejka)
* 5 bramek w wygranym 32:23 meczu z Billere HB (10. kolejka)
[i]28.11 - Chambery Savoie (W) - 11. kolejka
[/i]
Michał Salami (Sélestat Alsace Handball) - 28 (10)
* 1 bramka w przegranym 25:26 meczu z Union Sportvive Ivry HB (9. kolejka)
* 4 bramki w wygranym 32:23 meczu z Billere HB (10. kolejka)
28.11 - Chambery Savoie (W) - 11. kolejka

Asobal Liga:

Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt) - 22 (8)
* nie wystąpił w wygranym 27:25 wyjazdowym meczu z BM Huesca (10. kolejka)
* 3 bramki w wygranym 30:26 meczu z Fraikin BM Granollers (11. kolejka)
28.11 - BM Aragón (W) - 12. kolejka

SHL - Szwajcaria:

Roman Sidorowicz (GC Amicitia Zurych) - 27 (12)
* 3 bramki w przegranym 26:31 meczu z Kadetten Schaffhausen (11. kolejka)
* 1 bramka w przegranym 22:28 wyjazdowym meczu z HC Kriens-Luzern (12. kolejka)
28.11 - HC Kriens Luzern (D) - 1/8 finału Pucharu Szwajcarii

Leszek Starczan (Kadetten Schaffhausen) - 37 (11)
* 7 bramek w wygranym 31:26 wyjazdowym meczu z GC Amicitia Zurych (11. kolejka)
* 3 bramki w przegranym 26:28 wyjazdowym meczu z Wacker Thun (12. kolejka)
28.11 - Pfadi Winterthur (D) - 1/8 finału Pucharu Szwajcarii

Budapest Bank Liga - Węgry:

Piotr Wyszomirski (Csurgói KK) - 0 (11)
* wystąpił w wygranym 31:13 wyjazdowym meczu z Kecskeméti KSE (11. kolejka)
* wystąpił w wygranym 33:26 wyjazdowym meczu z Ceglédi KKSE (12. kolejka)
01.12 - IPG H.-Váci KSE-Taxi 2000 (D) - 13. kolejka

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL