Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prezes Tauron Stali o wzmocnieniach i rozmowach ze sponsorem

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Pełniący funkcję prezesa mieleckiego klubu Witold Pieróg zdradza pierwsze szczegóły na temat rozmów dotyczących przedłużenia umowy sponsorskiej z Tauronem oraz wzmocnień zespołu.

Po śmierci Antoniego Weryńskiego Stal przez dłuższy czas pozostawała bez klubowego sternika. Obowiązki zarządcy zdecydował się przejąć dotychczasowy zastępca Weryńskiego, Witold Pieróg, który natychmiast musiał odnaleźć się w sportowej rzeczywistości. W ostatnich tygodniach dogrywane są bowiem szczegóły nowej umowy sponsorskiej z Tauronem oraz prowadzone wstępne rozmowy z potencjalnymi wzmocnieniami Czeczeńców.

- Rozmowy z Tauronem zmierzają w dobrym kierunku. Myślę, że pod koniec miesiąca będziemy mogli wydać już oficjalne stanowisko i o wszystkim poinformować - zdradza Pieróg. Wsparcie finansowe od drugiego pod względem wielkości przedsiębiorstwa energetycznego w Polsce z pewnością zapewniłoby mielczanom stabilność finansową i pokryło większość klubowych wydatków.

Pieróg mało wylewny był natomiast na temat przyszłorocznych transferów. - Trzon zespołu pozostanie bez zmian, bowiem praktycznie wszyscy zawodnicy mają ważne kontrakty na przyszły sezon. Kadrę Stali zasili jeden lub dwóch graczy - stwierdził prezes mielczan, dodając: - Poszukujemy rozgrywających, głównie uzupełnienia prawej połówki.

Prezes Tauron Stali rozwiał też wszelkie wątpliwości na temat przyszłości Rafała Glińskiego, który zawodnikiem Czeczeńców jest od 2011 roku i rzekomo podpisał wówczas dwuletni kontrakt. - Rafał ma ważny kontrakt z nami jeszcze na przyszły sezon - powiedział stanowczo Pieróg. Więcej na temat szczegółów rozmów sponsorskich i nowych transferów dowiemy się na przełomie kwietnia i maja.

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL