Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Paweł Niewrzawa na dłużej w Kielcach

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Paweł Niewrzawa podpisał nowy kontrakt z Vive Targami Kielce. 21-letni rozgrywający związał się umową z mistrzem Polski obowiązują do 30 czerwca 2016 roku.

Poprzedni kontrakt Pawła Niewrzawy obowiązywał do końca sezonu 2013/2014. Zawodnik i klub postanowili przedłuży umowę do czerwca 2016 roku. Były gracz Nielby Wągrowiec w najbliższym sezonie nie zagra jednak w barwach Vive Targów.

Paweł Niewrzawa w tym sezonie na zasadzie wypożyczenia występuje w TuS N-Lubbecke, klubie niemieckiej Bundesligi. Środkowy rozgrywający na niemieckich parkietach grać będzie również w kolejnych sezonach. Wypożyczenie obowiązuje do 2015 roku.

Komentarze (2):

 • ladyhandball Zgłoś
  Trzymam kciuki za Pawła . Bardzo się ciesze, że wybił się z Gdyni na niemieckie parkiety,a może kiedyś zobaczymy go w pierwszym składzie Vive. Swoją drogą bardzo dobre posunięcie, a
  Czytaj całość
  mało drużyn o takiej inwestycji myśli. Szkoda jedynie, że ojcu uderzyła woda sodowa do głowy bo mógłby prowadzić Vistal dalej zamiast Duńczyka.
  • skejd Zgłoś
   Widać wyraźnie że to taka inwestycja w przyszłość dla Vive. Sprowadzili bardzo młodego zawodnika, niewiele to pewnie kosztowało, a teraz przez kilka sezonów ma szansę rozwoju w
   Czytaj całość
   Bundeslidze. Obecnie w Vive ciężko miałby przebić się do składu, a w tym układzie do 2015 roku jest duża szansa że będzie w pełni rozwiniętym zawodnikiem o wysokich umiejętnościach i wtedy zastąpi Zormana czy kogoś innego.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL