Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Adamuszek bliski przejścia do Tauron Stali

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Wiele wskazuje na to, że rozgrywający MMTS Kwidzyn Michał Adamuszek zostanie zawodnikiem Tauron Stali Mielec. Zainteresowane strony prowadzą rozmowy i są na dobrej drodze do podpisania kontraktu.

Informacje dotyczące możliwego przejścia 27-letniego rozgrywającego do klubu z Podkarpacia po raz pierwszy pojawiły się podczas sobotniej transmisji meczu MMTS-u z Orlen Wisłą Płock na antenie Polsatu Sport. O tym, że Adamuszek opuści Kwidzyn było wiadomo już od jakiegoś czasu, kwestią sporną pozostawało, gdzie ostatecznie wyląduje.

Początkowo wydawało się, że najbliżej zakontraktowania czołowej strzelby MMTS-u jest zbrojący się na potęgę NMC Powen Zabrze. Chęć zatrudnienia Adamuszka zgłaszała także Gaz-System Pogoń Szczecin, a nieoficjalnie mówiono ponadto o zainteresowaniu KS Azotów Puławy. Wiele wskazuje jednak na to, że były gracz Vive Targów Kielce wyląduje ostatecznie w Mielcu.

Rozmowy z zawodnikiem potwierdził prezes Tauron Stali, Witold Pieróg: - Trwają rozmowy, na dobrą sprawę już je kończymy i jak wszystko zostanie dogadane, to wtedy ogłosimy transfer. Rozmawiamy, jest już blisko.

Dla mieleckiego klubu byłby to kolejny transfer przed nadchodzącymi rozgrywkami. Wiadomo już, że do ekipy Czeczeńców dołączy dwóch Chorwatów, z drużyny odejdzie zaś Damian Krzysztofik.

Damian Krzysztofik o krok od Tatrana Presov

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL