Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W Piotrkowie odmładzają skład drużyny

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk
Michał Krawczyk, Przemysław Matyjasik i Sylwester Skalski nie zagrają w przyszłym sezonie w zespole Piotrkowianina. Działacze tłumaczą to chęcią odmłodzenia drużyny.

- Chcemy odmłodzić zespół i stąd takie decyzje zarządu - powiedział sekretarz klubu Przemysław Berliński. - Z tego miejsca chciałbym podziękować zawodnikom za to, co zrobili dla Piotrkowianina. Zostawili na parkiecie wiele potu - dodał działacz.

W Piotrkowie zostają obcokrajowcy - Czech Roman Pożarek oraz Białorusin Witalij Titov. Piotrkowianina poprowadzi w przyszłym sezonie trener Tadeusz Jednoróg.

- Z pracy szkoleniowca jesteśmy bardzo zadowoleni. Drużyna pod jego wodzą tworzyła zgrany kolektyw i chcemy, aby trener Jednoróg kontynuował swoją pracę w przyszłym sezonie - mówi Berliński.

Nie wiadomo jeszcze, którzy zawodnicy przyjdą do Piotrkowianina. Klub oficjalnie przyznaje się tylko do pozyskania Adama Pacześnego(ostatnio MMTS Kwidzyn).

- Prowadzimy rozmowy z kilkoma innymi zawodnikami, ale nie mogę jeszcze mówić o konkretnych nazwiskach. Te podamy jeśli będziemy mieli podpisane umowy z nowymi graczami. Mogę zdradzić tylko tyle, że szukamy wzmocnień na pozycji bramkarza, skrzydłowych oraz rozgrywającego. Dużo uzależnione jest także od naszych warunków finansowych - przyznał Przemysław Berliński.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL