Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Peret: O wygranej zadecyduje dyspozycja dnia

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Za nami cztery mecze w walce o najniższy stopień podium. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii dowiemy się w decydującym pojedynku 29 maja w Puławach.

Pierwsze dwa mecze rywalizacji o brąz były bardzo wyrównane, zaś w kolejnych jedna z ekip odjechała przeciwnikom w drugiej połowie, nie pozostawiając złudzeń kto tego dnia był lepszym zespołem. - Mecze dokładnie pokazują, że spotkały się dwie równorzędne drużyny i o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia, szczerze powiem że nie ma już znaczenia czy gra się u siebie czy na wyjeździe, żeby powiesić medale na szyjach musimy zwyciężyć! - stwierdza Michał Peret.

W dotychczasowych pojedynkach nie brakowało spięć na parkiecie. Do jednego z nich doszło w drugim meczu w Kwidzynie, gdzie pod bramką rywali obrotowy gospodarzy został ostro potraktowany. - Zawodnik mniej znany z Puław bezmyślnie przy rzucie pociągnął mnie za rękę, chciał oczywiście wysłać mnie do szpitala, ale sam jednak wylądował w szatni....Z jednej strony rozumiem, jest to męski sport, a gra toczy się o medal, ale szacunek do rywala musi być zawsze taki sam, czy to bierki, szachy, hokej czy MMA - wyjaśnia szczypiornista z Kwidzyna.

Na początku roku kołowy MMTS-u roku otarł się o kadrę narodową. Jest więc szansa, że przy odpowiednim utrzymaniu formy jest w stanie zagościć tam na dłużej, mimo że konkurencja na jego pozycji jest dosyć spora. -  Dokładnie. Ja niestety ocieram się tylko o kadrę, a poza Bartoszem Jureckim, który jest absolutnym numerem jeden, nie czuję się słabszy od nikogo, ale to trener decyduje. Teraz też dostałem powołanie na czerwcowy turniej w Norwegii, ale nie mogę powiedzieć czy tam zagram, bowiem z moim zdrowiem jest nie najlepiej Czas pokaże jak to bedzie, do 2016 mamy jeszcze parę dni - kończy obrotowy kwidzynian.

Spotkanie pomiędzy KS-em Azotami Puławy a MMTS-em Kwidzyn rozpocznie się 29 maja o godzinie 18:00. Portal SportoweFakty.pl zaprasza na RELACJĘ LIVE z decydującego spotkania.

Michał Peret jest bojowo nastawiony przed decydującym meczem o brązMichał Peret jest bojowo nastawiony przed decydującym meczem o brąz

Komentarze (7):

  • ZXS Mielec Zgłoś
   AlexLFC nie napisałem, że wam się medal nie należy. Fakt że walczycie o niego już 100lat i wiecznie coś wam staje na przeszkodzie, jak nie kontuzje to we wcześniejszych latach
   Czytaj całość
   „motywowoanie” zawodników przez zarząd które męczy psychicznie i odnosi odwrotny skutek. Jestem za MMTS z powodów czysto sportowych a dokładnie opisał je Rafalo PT.
   • RAFALO PT Zgłoś
    Kwidzyn jest zespołem który jest bardzo dobrze zarządzany, zarówno pod względem pozyskiwania zawodników jak i również podejścia do zespołu. Od lat mają bardzo dobre wyniki i wydaje
    Czytaj całość
    mi się ze w przyszłym sezonie może nie powalczą o medale ale pewnie o środek tabeli. To jeden z nielicznych klubów który werbuje młodych zawodników z SMSu i potrafią ich solidnie ukierunkowac np Kriger, Orzechowski w tej chwili już Daszek i Nogowski zaliczyli nie jedno rewelacyjne spotkanie w superlidze. Także powodzenia Michał i powodzenia Kwidzyn!
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL