Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Powrót do korzeni - Przemysław Matyjasik i Bartosz Sękowski w KSSPR Końskie

Dariusz Kosma
Dariusz Kosma
31-letni Przemysław Matyjasik oraz 19-letni Bartosz Sękowski to kolejni zawodnicy, którzy wzmocnią KSSPR Końskie. To swoisty powrót do korzeni obu graczy, gdyż są oni wychowankami koneckiego klubu.

Skrzydłowy Przemysław Matyjasik występował przez szereg sezonów w rywalizującym w PGNiG Superlidze MężczyznPiotrkowianinie Piotrków Trybunalski. Władze tego klubu postanowiły po minionym sezonie odmłodzić kadrę i z zespołem pożegnali się najstarsi gracze. Matyjasik to wychowanek zespołu z Końskich.

Podobnie jest w przypadku środkowego rozgrywającego Bartosza Sękowskiego. Do Końskich powraca z Vive Targi Kielce na zasadzie wypożyczenia. Z powodzeniem reprezentował barwy rezerw tego klubu w II lidze, będąc jednym z najbardziej bramkostrzelnych zawodników ligi. W ostatnich mistrzostwach Polski juniorów został wybrany do najlepszej Siódemki Turnieju.

- Sprawy tych transferów są na ostatnim etapie realizacji. Mamy ustne zapewnienie w obu przypadkach, że odpowiednie dokumenty zostały już podpisane. Stąd można spokojnie stwierdzić, że są naszymi zawodnikami - mówi Jacek Janus, kierownik Biura KSSPR Końskie.

Przemysław Matyjasik po latach przerwy znów zagra w barwach zespołu z KońskichPrzemysław Matyjasik po latach przerwy znów zagra w barwach zespołu z Końskich

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL