Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwustu dziesięciu kibiców Vive Targów Kielce wybierze się do Płocka

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Dwustu dziesięciu kibiców Vive Targów Kielce zakupiło wejściówki na wyjazdowe sobotnie spotkanie z Orlen Wisłą Płock. Pozostałe bilety przeznaczone dla kibiców gości trafią do sprzedaży w Płocku.

Zgodnie z pkt 2.31 § 13 Regulaminu Rozgrywek PGNiG Superligi w Piłce Ręcznej Kobiet i Mężczyzn obowiązującym w sezonie 2013/14, dla kieleckich kibiców udających się na mecz 5. kolejki PGNiG Superligi do Płocka przeznaczona została pula 500 biletów (10% pojemności hali). Jak przekazano nam w siedzibie kieleckiego klubu zainteresowanie fanów Vive Targów nie było tak duże i zakupionych zostało 210 wejściówek. 

- Złożyło się na to kilka aspektów. W krótkim odstępie czasu są dwa mecze z Wisłą i ludzie chyba podzielili się, bo wszystkich nie stać by tydzień po tygodniu jechać do Płocka na dwa mecze. Później do Kielc przyjeżdża jeszcze THW Kiel i dużo osób chce zobaczyć ten mecz - powiedziano nam w siedzibie mistrzów Polski. 

Informacja ta spotkała się z szybką reakcją przedstawicieli Orlen Wisły Płock, którzy niewykorzystane przez kibiców z Kielc bilety zdecydowali się wprowadzić do sprzedaży. - Z puli 500 biletów zwolnionych zostało jak na razie 140 i można je nabyć w normalnej sprzedaży - przekazał sekretariat Wisły. Wspomniane bilety dostępne są na sektory A2 i B2. Być może pozostała część także trafi do otwartej sprzedaży. Wiele wskazuje więc na to, że sobotnie starcie na szczycie PGNiG Superligi z trybun Orlen Areny obejrzy komplet widzów.

Piłka ręczna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów szczypiorniaka i nie tylko! Kliknij i polub nas.

Komentarze (31):

Wszystkie komentarze (31)

Komentarze (31)

    Wszystkie komentarze (31)
    PRZEJDŹ NA WP.PL