Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Blisko trzystu kibiców Vive Targów na meczu z Wisłą

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Blisko trzystu fanów Vive Targów Kielce przybędzie do Płocka na niedzielny mecz z Orlen Wisłą Płock w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Do wolnej sprzedaży trafiły niewykorzystane wejściówki.

Podobnie jak i w przypadku zeszłotygodniowego meczu 5. kolejki PGNiG Superligi między Orlen Wisła a Vive Targami, tak i tym razem kieleccy kibice nie wykorzystają pełnej liczby przekazanych im biletów. Warto jednak zaznaczyć, iż nadchodzące starcie w Lidze Mistrzów zobaczyć chce więcej widzów, i to mimo wyższej ceny biletu. W minioną sobotę do Płocka udało się bowiem dwustu dziesięciu fanów mistrzów Polski, w niedzielę będzie ich około trzystu.

- W tej chwili na wyjazd do Płocka zdecydowało się około dwustu osiemdziesięciu-trzystu kibiców oraz zaproszonych przez klub gości - wyjaśnia dyrektor sportowy Vive Targów, Radosław Wasiak. Nie jest to jednak ostateczna lista. - Mamy taką dżentelmeńską umowę, że w razie gdyby pojawiło się jakieś dodatkowe zapotrzebowanie, to będziemy się kontaktować i rozmawiać. Jesteśmy cały czas w kontakcie z przedstawicielem Wisły Płock i na bieżąco informujemy się o tym jaka jest sytuacja w danym momencie - zdradza Wasiak.

Bilety, których nie wykorzystają kibice z Kielc trafią do wolnej sprzedaży w Płocku. W środę działacze Wisły udostępnili już część z nich. Wejściówki dostępne są na sektor A2.

Piłka ręczna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów szczypiorniaka i nie tylko! Kliknij i polub nas.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL