Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Typer Ekspertów SportoweFakty.pl: Runda dla Siódmiaka

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Artur Siódmiak okazał się najlepszy w 6. kolejce Typera Ekspertów SportoweFakty.pl. Były reprezentacyjny obrotowy zdobył aż jedenaście punktów i wskoczył na 2. miejsce klasyfikacji ogólnej.

Siódmiak, w przeszłości wielokrotny reprezentant kraju, a obecnie ekspert Polsat Sport, jako jedyny idealnie wytypował wynik meczu kolejki między Orlen Wisłą Płock a Vive Targami Kielce, za co otrzymał aż siedem oczek. Pozostałe cztery zyskał prawidłowo wskazując zwycięzców meczów w Piotrkowie Tryb. i Zabrzu.

Punkty za te same spotkania zdobył także Marek Motyczyński, który jednak pomylił się w liczbie bramek, jaką kielecki zespół miał wygrać w Płocku. Przez to były szkoleniowiec Siódemki Miedzi Legnica zebrał siedem punktów, o jeden wyprzedzając Wojciecha Nowińskiego (jako jedyny postawił na zwycięstwo MMTS-u Kwidzyn w Opolu), a o trzy Bogdana Zajączkowskiego.

Tabela 6. kolejki:

MImię i nazwiskoLiczba trafionych spotkań (łącznie)Punkty za ZMPunkty za MKBonusPunkty
1Artur Siódmiak347011
2Marek Motyczyński34307
3Wojciech Nowiński36006
4Bogdan Zajączkowski24004


Jedenaście punktów w 6. kolejce Typera Ekspertów sprawiło, że na drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej awansował Artur Siódmiak. Ekspert Polsat Sport do prowadzącego Wojciecha Nowińskiego traci już tylko sześć punktów, choć przed dwoma tygodniami różnica ta wynosiła trzynaście oczek. Na trzecie miejsce spadł Marek Motyczyński, który do Siódmiaka traci jednak zaledwie dwa punkty. Klasyfikację zamyka Bogdan Zajączkowski, który coraz wyraźniej odstaje od stawki.

Tabela ogólna:

MImię i nazwiskoLiczba trafionych spotkań (łącznie)Punkty za ZMPunkty za MKBonusPunkty
1Wojciech Nowiński254416363
2Artur Siódmiak244213257
3Marek Motyczyński243815255
4Bogdan Zajączkowski21369146

        
(Wyjaśnienie skrótów: ZM - zwykłe mecze, MK - mecze kolejki)

Tak eksperci typowali wyniki 6. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn i Ligi Mistrzów:

Typer Ekspertów SportoweFakty.pl: 6. kolejka

Który z ekspertów okaże się najlepszym typerem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL