Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Giennadij Kamielin typuje wyniki 7. kolejki I ligi mężczyzn gr. B

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Siódma kolejka I ligi mężczyzn gr. B zapowiada się bardzo ciekawie. O wytypowanie rezultatów tej serii zmagań poprosiliśmy Giennadija Kamielina, szkoleniowca wicelidera tabeli z Zawiercia.

Śląsk Wrocław - AZS UMCS Lublin 1

- Stawiam na Śląsk, który nie będzie miał problemów z beniaminkiem i odniesie bardzo łatwe zwycięstwo.

Ostrovia Ostrów Wlkp. - UKS Olimp Grodków 1 

- Uważam, że Ostrovia wygra ten mecz. Grają u siebie, przed własną publicznością, a poza tym grają niezłą piłkę, przed tygodniem wyrwali przecież remis w Kaliszu. W sobotę wygrają z Olimpem.

Anilana PŁ UŁ Łódź - MKS Kalisz 2 

- MKS powinien poradzić sobie w Łodzi. Trzymam kciuki za Anilanę, bo to fajny młody zespół i jeśli tylko kierownictwo klubu wytrzyma presję związaną z dotychczasowymi porażkami, to ta drużyna w przyszłym roku będzie naprawdę dobra.

SPR Tarnów - Zagłębie Sosnowiec 1 

- Myślę, że SPR odniesie pierwsze zwycięstwo w sezonie. Teraz już muszą zacząć wygrywać te mecze i prawdopodobnie w sobotę sięgną po dwa punkty.

ŚKPR Świdnica - KSSPR Końskie 1 

- Ciężki do wytypowania mecz. Myślę jednak, że ŚKPR powinien wygrać u siebie ten mecz. Po zwycięstwie nad Miedzią powinni być na fali i dzięki temu ograją KSSPR.

Olimpia Piekary Śląskie - Siódemka Miedź Legnica 2 

- Siódemka przegrała przed tygodniem w domu z ŚKPR-em, więc teraz będą chcieli zrewanżować się za tę wpadkę. Tutaj także jest mi ciężko wskazać zwycięzcę, ale postawię nad Miedź.

Viret CMC Zawiercie - AZS Przemyśl 1 

- Wiadomo, że Viret musi wygrać ten mecz, więc stawiam na nasze zwyciętwo.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL