Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Milena Kot i Monika Koprowska w Tczewie

Piotr Lubaszka
Piotr Lubaszka
W poniedziałek w Koszalinie zostało zawarte porozumienie, na mocy którego Milena Kot i Monika Koprowska do końca sezonu na zasadzie wypożyczenia występować będą w zespole z Tczewa.

Milena Kot ma 23 lata, 176 cm i gra na pozycji obrotowej. W minionym sezonie w barwach KSS Kielce rozegrała 20 spotkań zdobywając w nich 17 bramek. W obecnym sezonie w barwach AZS Koszalin zdobyła 6 bramek.

Monika Koprowska ma 19 lat, 174 cm i jest leworęczna skrzydłową. W minionym sezonie w barwach Politechniki Koszalin rozegrała 39 spotkań zdobywając w nich 73 bramki. W czasie niedawnego zgrupowania reprezentacji młodzieżowej Koprowska będąc podstawową skrzydłową w 3 spotkaniach rzuciła 11 bramek.

- Tymi wzmocnieniami chcemy pokazać, że poważnie myślimy o Superlidze - powiedział prezes Sambora Damian Jewsienia. - Obie nowe zawodniczki mają wielkie możliwości, w poprzednich sezonach były ważnymi postaciami w swoich zespołach. W obecnym grały trochę mniej, dlatego ich przyjście do Tczewa może zarówno im, jak i nam wyjść tylko na korzyść. Prawdopodobnie nie jest to jeszcze ostatnie wzmocnienie naszego zespołu w tym sezonie - zakończył tajemniczo prezes Sambora.

Nowe zawodniczki już we wtorek wystąpią w meczu sparingowym z EKS Start Elbląg, a w najbliższą sobotę w meczu na szczycie I ligi z UKS PCM Kościerzyna.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL