Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skrzydłowa odchodzi z Energi AZS Koszalin

Wojciech Święch
Wojciech Święch
Wiadomo już, że w nowym sezonie w szeregach Energi AZS Koszalin nie wystąpi jedna ze skrzydłowych. Piłkarka ręczna znalazła sobie nowego pracodawcę.

25-letnia Jennifer Winter wkrótce opuści nasz kraj. Piłkarka ręczna postanowiła powrócić do Niemiec. Szczypiornistka ustaliła już warunki kontraktu z ekipą Vulkan-Ladies Koblenz/Weibern z 1. Bundesligi.

Jennifer Winter wyjaśniła, dlaczego decyduje się na opuszczenie Polski. - Głównym powodem jest to, że chcę być bliżej moich bliskich, którzy mieszkają w Niemczech. Czterogodzinna podróż będzie niczym w porównaniu do ośmiu, które muszę teraz poświęcić - stwierdziła zawodniczka.

Winter trafiła do AZS-u Koszalin przed obecnym sezonem. Wcześniej występowała w takich zespołach jak: ATSV Habenhausen, SV Werder Bremen, BV Garrel, Tus Komet Arsten oraz VfL Oldenburg.

Jennifer Winter powraca do NiemiecJennifer Winter powraca do Niemiec

Czy Jennifer Winter w AZS-ie Koszalin spełniła pokładane w niej oczekiwania?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

 • znawca_abc Zgłoś
  Co oznacza wkrótce opuści? Tzn dogra do końca kontraktu? Czy już teraz Koszalin się z nią rozstał?
  • Pedros Zgłoś
   Obecnie Monika nawet w pierwszej lidze nic nie pokazuje.
   • Ronald Zgłoś
    Ciekawe!? Z moich informacji wynika, że kontrakt był dłuższy niż sezon. Po drugie czy agent zawodniczki zwróci połowę prowizji, skoro kontrakt został zrealizowany tylko w połowie?
    Czytaj całość
    Szasta pieniędzmi prezes tego klubu, szasta.Agent pewnie sprowadzi kolejną "gwiazdę" i znowu weźmie prowizję. Tak można w kółko. I to jest dobry biznes.W Koszalinie kibice znają te praktykę biznesową z koszykówki.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL