Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Orlen Wisła Płock zakaże transferów do Kielc

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Orlen Wisła Płock w ostatnich miesiącach straciła na rzecz Vive Targów Kielce dwóch ważnych zawodników. W przyszłości podobne sytuacje mają się już nie powtórzyć.

Latem szeregi mistrzów Polski zasilił Piotr Chrapkowski. Po zakończeniu trwającego sezonu jego śladem pójdzie Marin Sego, a wieść gminna niesie, że na podobny krok zdecydować może się także Paweł Paczkowski. Nic więc dziwnego, że w Płocku pracują nad tym, aby w przyszłości więcej do takich sytuacji nie dopuścić.

Kontrakty, które ze swoimi zawodnikami będzie podpisywać Orlen Wisła, zaopatrzone zostaną w odpowiednią klauzulę. - Gracz, któremu skończy się umowa z naszym klubem, będzie miał roczny zakaz konkurencji, jeśli chodzi o Vive - deklaruje w rozmowie ze SportoweFakty.pl prezes płockiego klubu, Robert Raczkowski.

Dla płocczan utrata zawodników na rzecz odwiecznego rywala była porażką zarówno sportową, jak i marketingową. - Nie chciałbym, aby te gorzkie doświadczenia, które nas spotkały, powtórzyły się ponownie - wyjaśnia prezes Nafciarzy.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy klauzule antykonkurencyjne w umowach szczypiornistów to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (81):

Wszystkie komentarze (81)

Komentarze (81)

×
    Wszystkie komentarze (81)
    PRZEJDŹ NA WP.PL