Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ivan Cupić: Play-offy rządzą się swoimi prawami

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Szczypiorniści Vive Targów Kielce w środę zmierzą się z MMTS-em Kwidzyn w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu PGNiG Superligi. - Żadna z drużyn nie odda meczu bez walki - przekonuje [tag=13286]Ivan Cupić[/tag].

W miniony weekend kielczanie zdobyli Puchar Polski, czasu na świętowanie nie mają jednak zbyt wiele, bowiem już w środę rozpoczną rywalizację w play-offach. Przeciwnikiem podopiecznych Talanta Dujszebajewa w ćwierćfinale będzie MMTS Kwidzyn. Zespół Krzysztofa Kotwickiego bywa nieobliczalny.

- To jest młoda i ambitna drużyna, więc na pewno nie przyjadą do Kielc, żeby oddać mecz bez walki. Za tydzień czeka nas rewanż, a mamy w pamięci ostatni mecz wyjazdowy w Kwidzynie. Myślę, że będą się chcieli pokazać w tym dwumeczu z jak najlepszej strony - powiedział Ivan Cupić na łamach oficjalnej strony Vive Targów Kielce.

Zespół Vive Targów Kielce jest faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski. Finał Pucharu Polski pokazał jednak, że obrona złotego medalu nie będzie formalnością. Orlen Wisła Płock jest w stanie pokrzyżować szyki kielczanom.

- Zdobyliśmy pierwszy tytuł w tym sezonie po wspaniałym widowisku. Jedno z naszych założeń zostało zrealizowane. Play-offy rządzą się swoimi prawami i na pewno żadna z drużyn nie odda meczu bez walki - dodał chorwacki skrzydłowy.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL