Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Paweł Piętak z nowym kontraktem

Wojciech Święch
Wojciech Święch
W 2013 roku prawoskrzydłowy Paweł Piętak przeniósł się do Niemiec. Szczypiornista nie zawiódł oczekiwań działaczy i sztabu szkoleniowego nowego klubu.

W lecie Paweł Piętak podpisał kontrakt z zespołem HF Springe, który występuje w niemieckiej 3. Lidze (grupa północna). Polak stał się szybko czołową postacią w ekipie z Dolnej Saksonii. Skrzydłowy rzucił do tej pory ponad 170 bramek w 3. Lidze (grupa północna), uzyskując miano jednego  z najskuteczniejszych zawodników tej klasy rozgrywkowej. 

Władze HF Springe zaproponowały więc 32-latkowi przedłużenie umowy na kolejne trzy sezony. Doświadczony piłkarz ręczny przystał na tą ofertę. Menedżer trzecioligowca nie ukrywa, że jest zadowolony z dojścia do porozumienia z Polakiem. - Paweł zaledwie w ciągu jednego sezonu udowodnił, że jest absolutnie przydatny dla nas zarówno pod względem sportowym, jak i ludzkim - powiedział Dennis Melching.

W swojej dotychczasowej karierze Piętak grał w BKS-ie Bochnia, Zagłębiu Lubin, Stali Mielec, Śląsku Wrocław, Piotrkowianinie Piotrków Trybunalski, SPR Chrobry Głogów oraz Wybrzeżu Gdańsk.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL