Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Warmia Traveland Olsztyn dopina skład na przyszły sezon

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Bliska skompletowania składu na sezon 2014/15 jest Warmia Traveland Olsztyn. W klubie udało się utrzymać trzon drużyny z minionych rozgrywek, zmiany będą jedynie kosmetyczne.

W olsztyńskim zespole pozostaną wszyscy podstawowi zawodnicy kadry trenera Karola Adamowicza. Jak przekazał dyrektor Warmii Traveland, Leszek Dublaszewski, podpisy pod nowymi umowami złożyło już ośmiu zawodników.

- Nasza kadra będzie liczyć 16 osób. Oprócz przychodzących do klubu Michała Krawczyka i Marcina Malewskiego, kontrakty przedłużyło ośmiu graczy, którzy w zeszłym sezonie stanowili trzon drużyny - przekazał Dublaszewski.


Szeregi Warmii w sezonie 2014/15 reprezentować będą: Karol Królik, Paweł Deptuła, Mateusz Kopyciński, Sebastian Koledziński, Mateusz Gawryś i Michał Sikorski. W klubie udało się też utrzymać mających za sobą występy na parkietach PGNiG Superligi Radosława Jankowskiego i Dominika Droździka. Do drużyny dołączy ponadto utalentowany bramkarz Łukasz Zakręta z II-ligowego Szczypiorniaka Olsztyn.

Jednocześnie z olsztyńską ekipą pożegnało się w tej chwili trzech zawodników. Aleksander Kryszeń przeniósł się do MMTS-u Kwidzyn, a Szczypiorniaka zasilili rozgrywający Bartosz Idzikowski oraz Adrian Wojciechowski. Ważą się natomiast losy Szymona Hegiera oraz Macieja Koledzińskiego, nie wiadomo też czy karierę będzie kontynuował mający za sobą poważny uraz kolana Jacek Zyśk.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Marcin Malewski i Michał Krawczyk wracają do Warmii Traveland

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL