Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejny Wiślak na celowniku Larsa Walthera

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Nikola Eklemović wraz z zakończeniem sezonu opuścił szeregi Orlen Wisły Płock. Wiele wskazuje na to, że doświadczony rozgrywający przeniesie się do Rumunii.

Usługami 35-latka zainteresowany jest zespół HCM Minaur Baia Mare. Eklemović miałby tam okazję współpracować z dobrym znajomym z Płocka, Larsem Waltherem. Duńczyk stery siódmej drużyny ligi rumuńskiej przejął w połowie maja i jak na razie wzmocnień zespołu szuka głównie w Polsce.


Kilka dni temu kontrakt z HCM Minaur podpisał obrotowy PGE Stali Mielec, Antonio Pribanić. Do rumuńskiej drużyny wypożyczony ma zostać ponadto rozgrywający Wisły, Ivan Milas. Wcześniej szeregi zespołu z Baia Mare Milan Mirković z Cimosa Koper.

Ekipa Walthera ma stać się w przyszłym sezonie jedną z czołowych ekip rumuńskiej ekstraklasy. - Drużyna zostanie wzmocniona, by znaleźć się w czołówce ligi i zagrać w Europie - nie krył kilkanaście dni temu sam szkoleniowiec. Niewykluczone, że w tym celu HCM Minaur sięgnie po kolejnych graczy odchodzących tego lata z Płocka.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL