Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Janko Kević wybrał Rumunię

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Janko Kević w przyszłym sezonie zagra w rumuńskim HCM Minaur Baia Mare. Były zawodnik Orlenu Wisły Płock dołączy w Rumunii do Ivana Milasa.

Doświadczony rozgrywający to już trzeci zawodnik z PGNiG Superligi, który w przyszłym sezonie bronił będzie barw ekipy z Baia Mare. Kilka dni temu na rok do HCM Minaur wypożyczony został wspomniany już Milas, a wcześniej kontraktem z rumuńską ekipą związał się zawodnik PGE Stali Mielec, Antonio Pribanić.


Za budowę superligowej kolonii zabrał się w Baia Mare były szkoleniowiec Orlen Wisły, Lars Walther. Obok wspomnianego tercetu tego lata umowy z rumuńskim klubem podpisali także Steffen Stegavik, Martinez Chavez, Milan Mirković i Razvan Pop, a w kręgu zainteresowań HCM Minaura znajduje się także znany z występów w Płocku Nikola Eklemović.

Kević to kolejny gracz opuszczający ekipę Nafciarzy, którego przyszłość została wyjaśniona. On i Milas zagrają w Rumunii, na Kielce postawili Paweł Paczkowski oraz Marin Sego, a w ich ślady pójść może także Mariusz Jurkiewicz.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Jesienią w Piotrkowie Trybunalskim zagra Mateusz Góralski, od pewnego czasu z francuskim US Creteil łączony jest Muhamed Toromanović, warunki kontraktu z Wybrzeżem Gdańsk negocjuje zaś Marcin Lijewski. Wciąż nie wiadomo za to, gdzie jesienią zakotwiczą Petar Nenadić, Bostjan Kavas oraz Vedran Zrnić.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL