Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kadra MKS Kalisz niemal kompletna

Miłosz Marek
Miłosz Marek
Wyjaśniły się już losy niemal wszystkich zawodników, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy MKS Kalisz. Klub potwierdził również transfer gracza z PGNiG Superligi.

Nową twarzą w zespole będzie Paweł Adamczak, który w ostatnim sezonie bronił barw PE Gwardii Opole, z którą spadł z PGNiG Ekstraligi. Gra na pozycji rozgrywającego, a wcześniej w najwyższej klasie rozgrywkowej występował także w barwach Zagłębia Lubin.

Fani z najstarszego miasta znają już przyszłość kolejnych zawodników, którzy w ostatnim sezonie regularnie prezentowali się w Kalisz Arenie. Z MKS żegnają się Mikołaj Krekora oraz Łukasz Sieg.

Dobrą informacją dla kibiców jest pozostanie w szeregach zespołu Kamila Adamskiego, który parafował już nową umowę ze swoim macierzystym klubem. 

W klubie nie wiadomo nadal, w której grupie wystąpią kaliszanie. Nie jest wykluczone, że w kolejnych rozgrywkach MKS zagra w grupie A.

Łódzkie wzmocnienia MKS Kalisz

Komentarze (5):

 • Jan Bezzębny Zgłoś
  "Czy widział pan pierwszoligowy klub piłki ręcznej z 13 osobowa kadrą"W czym problem ważne, że zarząd klubu liczy 6 osób. Dla przykładu kilku sekcyjny Bayern Monachium ma zarząd
  Czytaj całość
  5-cio osobowy
  • fff Zgłoś
   Kadra Kalisza wygląda w tym momencie bardzo niepokojąco. U nas wyglądało to w zeszłym roku podobnie, ale nie przez cały sezon. Zaczęliśmy z kadrą 16 zawodników i jednak było jakieś
   Czytaj całość
   tam pole do rotacji, a na każdej pozycji było przynajmniej dwóch graczy (i co ważne trzech golkiperów a nie jeden). Z czasem kiedy zaczęły się kontuzje i różne inne problemy, to bywały wyjazdy po 10-11 chłopaków, w tym 8 z pola i choćbyś miał 4-5 gości z Superligi to tak nie da się grać nigdzie. A Kalisz tego nie ma. Wróżę zaciętą walkę o utrzymanie, bo liga jest znacznie mocniejsza, cały trzon się rozleciał, nie ma bramkarza i na dodatek nie wiadomo gdzie będzie ten MKS grać - czy w gr. A czy w gr. B. Bo jeśli to będzie północ, to już w ogóle przegwizdane. Na południe prowadzą chociaż jakieś autostrady, a tutaj tylko A2 i reszta to męczarnie po drogach krajowych do Olsztyna, Elbląga itd.
   • BGK Zgłoś
    Zapowiada się trudniejszy sezon niż miniony. Bilans zysków i strat wychodzi na minus.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL