Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Śląsk Wrocław zaczyna przygotowania do powrotu

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Już trzeciego lipca przygotowania do nowego sezonu rozpoczną szczypiorniści Śląska Wrocław. Na powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej Wojskowi czekali cztery lata.

Wrocławianie letni okres przygotowawczy zaczynają jako pierwsi w Polsce. - Najpierw czekają nas testy. W piątek mamy w planach normalne zajęcia, w weekend zawodnicy dostaną wolne, a od poniedziałku będziemy już realizować po dwa treningi dziennie - mówi drugi trener Śląska, Daniel Grobelny.


W dalszej części przygotowań szczypiornistów Śląska czeka między innymi obóz wytrzymałościowy w Nowej Rudzie. Sierpień będzie także bogaty w mecze towarzyskie. - Na razie terminy mamy ustalone dosyć pobieżnie, stąd nie chciałbym na ten temat w tym momencie więcej mówić - przyznaje Grobelny.

Na wtorkowych zajęciach zabraknie trenera Aleksandra Malinowskiego, który przebywa obecnie na urlopie. We Wrocławiu pojawią się za to zakontraktowani tego lata Łukasz Białaszek oraz Zoran Radojević. Na tym transfery Śląska wcale się nie zakończą, klubowe władze konkretnych nazwisk jak na razie ujawniać jednak nie chcą.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Jesienią we Wrocławiu nie zagrają Łukasz Płonka, Bogumił Baran oraz Łukasz Nowak. Wszyscy pozostali gracze, którzy wywalczyli z zespołem awans do PGNiG Superligi, w drużynie zostają. Walkę w elicie Śląsk rozpocznie w pierwszy weekend września wyjazdowym meczem z Górnikiem Zabrze.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL