Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piotrcovia pozyskała Stefkę Agovą

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk
Bułgarska rozgrywająca Stefka Agova została nową zawodniczką MKS Piotrcovia. Weźmie udział w poniedziałkowym treningu siódmej drużyny minionego sezonu w PGNiG Superlidze.

Rozmowy piotrkowskich działaczy z zawodniczką trwały bardzo długo i wydawało się nawet, że pozyskanie Agovej nie dojdzie do skutku. Ostatecznie jednak udało się porozumieć w sprawie kontraktu i zawodniczka w najbliższą niedzielę przyleci do Warszawy. Dzień później stawi się na treningu Piotrcovii.


- To były trudne negocjacje. Stefka tak naprawdę miała nam dać odpowiedź już w poniedziałek, ale ostatecznie nasze warunki zaakceptowała dopiero w piątek. Cieszymy się bardzo z pozyskania tak doświadczonej zawodniczki, która w poprzednim sezonie rzuciła wiele bramek dla Pogoni Szczecin - mówi Rafał Chmielewski, członek zarządu Piotrcovii.

Agova jest drugą zawodniczką, która zasili skład siódmej drużyny minionego sezonu w żeńskiej PGNiG Superlidze. Wcześniej umową z MKS Piotrcovia związała się lewoskrzydłowa Agnieszka Jałoszewska (ostatnio Start Elbląg).

Komentarze (8):

 • Todd Zgłoś
  przynajmniej została w polskiej lidze, a nie zwiała do jakiejś Norwegii :)
  • marek23 Zgłoś
   Jałoszewska mało grała w Starcie ,ale to z racji dużej konkurencji na pozycji skrzydłowej .Jeżeli będzie grała regularnie to Piotrkowia będzie miała dużo zadowolenia z jej gry
   Czytaj całość
   .Powodzenia .
   • Raf1 Zgłoś
    Nie wiem co ostatecznie zadecydowało o tym transferze, tak czy siak tracimy bardzo dobrą, a przy tym niezwykle sympatyczną i urodziwą zawodniczkę...Szkoda...cóż zostaje tylko życzyć
    Czytaj całość
    powodzenia. Dzięki Stefcia za ten czas w Szczecinie! Ps. już nikt nie poda tortu z takim wdziękiem jak Ty:)
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL