Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polonia Kępno szykuje się do ligi

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
I-ligowa Polonia Kępno szykuje się do sezonu. Zawodniczki z Wielkopolski rozegrały już dwa sparingi, w których mierzyły się z juniorkami Zagłębia. W najbliższym czasie czekają je liczne turnieje.

Polonia Kępno wygrała dwa spotkania sparingowe z juniorkami Zagłębia Lubin. Najpierw podopieczne Macieja Nowickiego pokonały młode rywalki 35:28, a następnie zwyciężyły z nii 45:20, do przerwy prowadząc aż 45:20. - Przygotowania są pracowite. Już w środę zagramy z Piotrcovią, a w piątek z KPR-em Kobierzyce. Na pierwszy weekend września pojedziemy na turniej w Dobrzeniu Wielkim, gdzie pojawią się cztery zespoły z I ligi. Przed startem ligi podobnie zmierzymy się z drużyną z Piotrkowa Trybunalskiego - powiedział Nowicki.


Kępnianki nie są zaliczane do faworytów ligi, ale nie zamierzają odpuszczać. - Liczymy na dobry start. Jeśli nie będzie kontuzji, stać nas na wysokie miejsce i pokrzyżowanie planów zespołom, które będą walczyć o awans. Chcemy namieszać w czołówce, lecz mamy szacunek do każdego rywala i do wszystkich spotkań będziemy podchodzić z pełnym zaangażowaniem. Najważniejsze, by dobrze wykorzystać ostatnie cztery tygodnie przygotowań i oby obyło się bez kontuzji. Nie wykluczamy jeszcze jakichś wzmocnień przed sezonem - zakończył szkoleniowiec.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL