Najnowsze Wyniki/Kalendarz

3 września prezentacja Vive Targów Kielce

Maciej Wojs
Maciej Wojs
3 września odbędzie się oficjalna prezentacja kadry Vive Targów Kielce przed rozgrywkami sezonu 2014/15. Wydarzenie będzie miało miejsce standardowo w kieleckiej Galerii Echo.

Mistrzowie Polski swoim sympatykom zaprezentują się zaledwie trzy dni przed startem rozgrywek PGNiG Superligi. Jak informuje oficjalna strona kieleckiego klubu, prezentacja odbędzie się 3 września o godz. 20:30.

Samo wydarzenie rozpocznie się trzy i pół godziny wcześniej. Jego miejscem standardowo będzie już Galeria Echo, choć tym razem zmieniona zostanie sceneria prezentacji. Odbędzie się ona bowiem na ostatnim piętrze wielopoziomowego parkingu.

Na inaugurację sezonu szczypiorniści trenera Talanta Dujszebajewa zagrają na wyjeździe z Gaz-System Pogoń Szczecin. W pierwszych meczach rozgrywek kielecką drużynę poprowadzi jednak Tomasz Strząbała, który zastąpi zawieszonego za udział w bójce z Manolo Cadenasem pierwszego trenera Vive Targów.

Talant Dujszebajew: Możemy być zadowoleni

Komentarze (14):

 • mauler. Zgłoś
  Środa wieczorem? Wg mnie, kiepski wybór.
  • KubaMTS Zgłoś
   Tu nie ma z kim walczyć. Czytając te całe g*wno w komentarzach to można się załamać a nie walczyć. Zawsze była napinka kielecko-płocka, ale teraz jest to doprowadzone do takiego
   Czytaj całość
   stopnia, że jak widzę temat o jednej z dwóch drużyn i sto komentarzy to nawet tego nie czytam, bo wiem że będzie, jak to jeden z użytkowników forum stwierdził słusznie, "bo moja racja jest najmojsza". Gejowanie, rajstopowanie, debatowanie o tym kto ma lepszych kibiców, zawodników... Przepraszam, obraziłem "debatowanie", to jest pospolite idiotyczne przekrzykiwanie się i jeszcze puszą się jak pawie, że "wypłacają sobie liście", brawo, tacy jesteście internetowi rycerze, no nic tylko Wam klaskać. Czy nikt tego nie pilnuje? Nikt nad tym nie panuje? Tak jak kiedyś wchodziłem kilka-kilkanaście razy dziennie na SF posprawdzać co ludzie napisali pod artykułami tak teraz nie chce mi się nawet szukać jednego mądrego komentarza wnoszącego cokolwiek do dyskusji spośród 15 napinkowych, możecie być dumni z tego do czego doprowadziliście.
   • endriu122 Zgłoś
    Odpowiedz na najczęściej zadawane pytanie jest niezwykle prosta.Już od dawna znana.Wyczerpującej odpowiedzi mogą udzielić sami zainteresowani,zadający to pytanie,bo są wybitnymi
    Czytaj całość
    znawcami tematu i ekspertami przez duże E.
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL