Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Przekonująca wygrana gości - relacja z meczu MKS AZS UMCS Lublin - UKS PCM Kościerzyna

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
MKS AZS UMCS przegrał różnicą 21 bramek z UKS-em PCM Kościerzyna. Drużyna z Kaszub już w pierwszej części spotkania rozstrzygnęła wynik na swoją korzyść.

Po dwóch kolejkach, UKS PCM Kościerzyna miał na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. Lublinianki miały natomiast raz remisowały i raz schodziły z boiska pokonane. Potencjał kadrowy przemawiał za drużyną z Kaszub, która od początku meczu nadała ton grze.


Od pierwszych minut skuteczniejsze były zawodniczki UKS-u PCM Kościerzyna, które pierwszą bramkę straciły dopiero w dziesiątej minucie. Tylko w pierwszej części spotkania, podopieczne Dariusza Męczykowskiego zdobyły osiemnaście bramek, a straciły zaledwie osiem.

Po zmianie stron sytuacja nie uległa zmianie i zawodniczki prowadzone przez Izabelę Puchacz przegrały ostatecznie 14:35. - Dziewczyny do meczu podeszły bardzo poważnie i bez kompleksów. Od początku spotkanie układało się po naszej myśli i moje zawodniczki nie popełniały błędów. W drugiej części spotkania mogliśmy sięgnąć po pełen zespół. Pierwszy mecz po dwóch latach zagrała Paulina Wasak i możemy być zadowoleni - zauważył Dariusz Męczykowski.

W UKS-ie PCM nie zagrały Dorota Jakubowska i Agnieszka Białek. - Obie wrócą najprawdopodobniej na kolejne spotkanie. W Lublinie dobrze grały bramkarki i kołowe. Trochę słabiej spisały się skrzydłowe, ale może to dlatego, bo bramkarki z Lublina dużo potrafią. Zdominowaliśmy grę z zespołem, który bardzo dobrze spisywał się na początku sezonu - dodał szkoleniowiec UKS-u PCM.

MKS AZS UMCS Lublin - UKS PCM Kościerzyna 14:35 (8:18)

MKS AZS UMCS: Nóżka, Gruszecka - Charzyńska 6, Pękalska 2, Lasek 2, Juć 1, Markowicz 1, Tatara 1, Szyszkowska 1 oraz Wawrzonek, Wojdyło, Blaszka.
Kary: 8 min.
Karne: 1/1.

UKS PCM: Perłowska, D.Brzezińska - Ziółkowska 6, Siekańska 5, Borysławska 4, Żukowska 4, Ziemienowicz 4, Sus 3, N.Brzezińska 3, Wójcik 2, Górna 1, Trawczyńska 1, Wasak 1, Leśniak 1.
Kary: 12 min.
Karne: 2/5.

Kary: MKS AZS UMCS - 8 min. (Blaszka 2 min. Tatara 2 min., Szyszkowska 2 min., Juć 2 min.), UKS PCM - 12 min. (Siekańska 4 min., Ziółkowska 4 min., Trawczyńska 2 min., Żukowska 2 min., Borysławska 2 min.).
Sędziowie: Bosak, Hagdej.
Widzów: 150.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL