Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Górnik w pełnym składzie przed meczem z Wisłą

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
Od poniedziałku szczypiorniści Górnika Zabrze w komplecie przygotowują się do środowego zaległego spotkania 6. kolejki PGNiG Superligi, w którym podejmować będą Orlen Wisłę Płock.

Pierwotnie mecz brązowych medalistów z wicemistrzem Polski zaplanowany był na połowę października, jednak ze względu na ówczesne występy obu drużyn w rozgrywkach europejskich przesunięty został na pierwszy tydzień listopada.


W poniedziałek do zespołu z Górnego Śląska dołączyło sześciu zawodników (Marek Daćko, Paweł Niewrzawa, Tymoteusz Piątek, Robert Orzechowski, Mateusz Kornecki i Aleksandr Tatarincew), którzy ostatnie dni spędzili na zgrupowaniach szkoleniowych w reprezentacjach.

Żadnemu z graczy trenującemu ostatnio w kadrze po powrocie do Zabrze nie doskwierają problemy zdrowotne. Ekipa Patrika Liljestranda zatem w komplecie przygotowuje się do przyjęcia we własnej hali Nafciarzy. - Drużyna jest w dobrej kondycji zdrowotnej. Kadrowicze wrócili do klubu bez urazów i nie narzekają na wyczerpanie, ani mikrourazy. Cały zespół powinien być do dyspozycji trenera przed meczem z Wisłą - potwierdza fizjoterapeuta Górnika, Rafał Biliński.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL