Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LM: Parada Sławomira Szmala na trzecim miejscu wśród najbardziej widowiskowych w 6. kolejce

Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski
Trwa zwycięski pochód Vive Tauronu Kielce w LM. W 6. kolejce kielczanie pewnie rozprawili się z Aalborgiem, a jedna z licznych interwencji Sławomira Szmala znalazła się na 3. miejscu w rankingu TOP 5.

Efektowna interwencja bramkarza Vive Tauronu Kielce i reprezentacji Polski miała miejsce w 20. minucie spotkania przy wyniku 10:8 dla Aalborga. Duńczycy przechwycili piłkę w ataku, do kontrataku pognał Havard Tvedten, lecz doświadczony norweski skrzydłowy przegrał starcie ze Sławomirem Szmalem. Przypomnijmy, że "Kasa" także przed tygodniem był wyróżniony w zestawieniu najbardziej widowiskowych interwencji.


Vive Tauron Kielce to wraz z MKB Veszprém jedyne drużyny mające po sześciu kolejkach komplet zwycięstw. Mistrzowie Węgier mają jeszcze inny powód do radości - ich strzelba, Momir Ilić z 47 trafieniami na koncie prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek. Serb czuje jednak na plecach oddech Kirila Lazarova z FC Barcelony, który ma jedynie dwie bramki mniej.

Na najniższym stopniu podium ujęty został słoweński prawoskrzydłowy Dragan Gajić z dorobkiem 41 trafień. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z obu polskich eksportowych drużyn jest Karol Bielecki. "Kola" w dotychczasowych sześciu meczach rzucił 32 bramki.

Siódemka kolejki --->>>
TOP 5 najładniejszych obron --->>>

TOP 5 najładniejszych bramek --->>>

Pełna klasyfikacja najlepszych strzelców --->>>

Siódemka 6. kolejki Ligi Mistrzów

Lewe skrzydło:Gudjon Valur Sigurdsson (FC Barcelona) [1]

Lewe rozegranie: Naumce Mojsovski (Metalurg Skopje) [1]

Środek rozegrania:Mikkel Hansen (Paris Saint-Germain) [1]

Prawe rozegranie:Christian Zeitz (MKB Veszprem) [1]

Prawe skrzydło: Dragan Gajić (Montpellier Agglomeration HB) [2]

Obrotowy:Rastko Stojković (Mieszkow Brześć) [2]

Bramkarz: Jose Manuel Sierra (Pick Szeged) [1]

* Liczba w nawiasie [] oznacza liczbę wyróżnień w zestawieniu

Komentarze (1):

  • Mmts Kwidzyn Gkw Zgłoś
    W sobotę na Kwidzyńskiej hali odbyła się akcja na pomoc dla Tomka były licytacje i zbierane pieniążki do puszek mamy nadzieje ze zebraliśmy spora kwotę zdrowia Tomku jesteśmy z toba

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL