Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Challenge Cup: Pewny awans faworytów do TOP 16

Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski
Bezproblemowy awans do fazy TOP 16 uzyskali faworyci poszczególnych pojedynków w 3. rundzie Challenge Cup. W efektownym stylu do dalszego etapu przeszli także gracze KS Azotów Puławy.

Podopieczni Ryszarda Skutnika w efektownym stylu rozprawili się z finalistą poprzedniej edycji Challenge Cup, RK Metaloplastiką Sabac w dwumeczu odprawiając Serbów różnicą aż czternastu trafień. Równie gładko poszło innym ekipom typowanym do zawojowania tych rozgrywek w obecnym sezonie - ZTR-owi Zaporoże, HC Odorheiu Secuiesc czy Stord Handball. Nieco więcej napocić musieli się szczypiorniści Benfici Lizbona - dzielny opór Portugalczykom stawiało norweskie Fyllingen Bergen.

Losowanie par TOP 16 odbędzie się w czwartek 4 grudnia.


Wyniki rewanżowych spotkań 3. rundy Challenge Cup

ZTR Zaporoże (Ukraina) - BB Ankara Spor (Turcja) 31:24
Najwięcej bramek: dla Zaporoża - Maksym Karamyshev 8, Alexey Peskov 5, Andrii Akimenko 4; dla Ankary - Tugberk Catkin 8, Yigit Eroz, Onur Ersin - po 4.
Pierwszy mecz: 29:23 W dwumeczu: 60:47 Awans: ZTR Zaporoże

KS Azoty Puławy (Polska) - RK Metaloplastika Sabac (Serbia) 32:24
Najwięcej bramek: dla Azotów - Przemysław Krajewski 7, Piotr Masłowski 5, Mateusz Kus 4; dla Metaloplastiki - Milos Mitrović 8, Nemanja Grujicić 6.
Pierwszy mecz: 26:20 W dwumeczu: 58:44 Awans: KS Azoty Puławy

AO Poseidon Loutrakiou (Grecja)- Radnicki Kragujevac (Serbia) 33:28
Najwięcej bramek: dla Poseidon - Georgios Perros 10, Georgios Meletakos 9; dla Kragujevac - Dejan Pralica 9, Nemanja Grbović 6.
Pierwszy mecz: 21:34 W dwumeczu: 52:64 Awans: Radnicki Kragujevac

HC Pelister Bitola (Macedonia) - HC Dukla Praga (Czechy) 24:18
Najwięcej bramek: dla Peliter - Vasko Dimitrovski, Stefan Drogrishki - po 7; dla Dukli - Milan Kotrc 8, Jakub Kastner 4.
Pierwszy mecz: 24:34W dwumeczu: 48:52 Awans: HC Dukla Praga

GAS Kilkis - AC Doukas (oba Grecja) 20:23
Najwięcej bramek: dla Kilkis - Konstantinos Grigoriadis 8, Simeon Sismanidis 4; dla Doukas - Garyfalos Bagios, Ouros Zivoulovits - po 5.
Pierwszy mecz: 16:20 W dwumeczu: 40:39 Awans: GAS Kilkis

HC Prisztina (Kosowo) - Stord Handball (Norwegia) 25:38
Najwięcej bramek: dla Prisztiny - Florim Hoxha 7, Egzon Gjuka, Denis Terziqi - po  4; dla Stord - Inge Eriksen, Thor Vaage - po 8, Christian Spanne 7.
Pierwszy mecz:
26:39 W dwumeczu: 51:77 Awans: Stord Handball

Terraquilia Handball Carpi (Włochy) - Polva Serviti (Estonia) 29:21
Najwięcej bramek: dla Terraquli - Davide Vukojicić Ceso 7, Zeljko Beharević 5; dla Polva Serviti - Kristjan Muuga 9, Ardo Puna 5.
Pierwszy mecz: 24:36 W dwumeczu: 53:57 Awans: Polva Serviti

HC Dobrudja (Bułgaria) - Ramat Hashron HC (Izrael) 28:32
Najwięcej bramek: dla Dobrudji - Yordan Mihailov 7, Branimir Balchev 6, Dzhoshkun Yakubov 5; dla Hashron - Obrad Radulović 9, Amit Yehuda Gal 7.
Pierwszy mecz: 22:30 W dwumeczu: 50:62 Awans: Ramat Hashron HC

HC Odorheiu Secuiesc (Rumunia) - Cambridge Handball (Wielka Brytania) 43:21
Najwięcej bramek: dla Odorheiu - Attila Komporaly, Goran Kuzmanoski - po 6, Andrei Mihalcea 5; dla Cambridge - Alejandro Garcia Costa 8, Zsolt Majoros 6.
Pierwszy mecz: 35:14 W dwumeczu: 78:35 Awans: HC Odorheiu Secuiesc

Benfica Lizbona (Portugalia) - Fyllingen Bergen (Norwegia) 28:25
Najwięcej bramek: dla Benfici - Dario Oliveira Andrade 8, Claudio Pedroso 4; dla Fyllingen - Elvind Tangen 10, Andreas Gjeitrem 7.
Pierwszy mecz: 33:32 W dwumeczu: 61:57 Awans: Benfica Lizbona

Red Boys Differdange (Luksemburg) - Ankara Ozel Idare SK (Turcja) 48:28
Najwięcej bramek: dla Differdange - Alen Zekan 11, Sofiane Hamiti 10, Romain Regazzi 8; dla Idare SK - Yakup Cakir 12, Gorkem Bicer 6.
Pierwszy mecz: 33:17 W dwumeczu: 81:45 Awans: Red Boys Differdange

HC Vise BM (Belgia) - Ruislip Eagles (Wielka Brytania) 39:15
Najwięcej bramek: dla Vise - Benjamin Danesi, Mikael Fissette, Matej Flajs, Benoit Neuville - po 5, dla Ruislip Eagles - Romuladas Sakovicius 4, Hannes Mazur 3;
Pierwszy mecz: 42:22 W dwueczu: 81:37 Awans: HC Vise BM

Samtredia (Gruzja) - Riihimäki Cocks (Finlandia) 26:38
Najwięcej bramek: dla Samtredii - Arvelodi Dikhaminija, Gogita Nikuradze - po 6; dla Riihimaki - Jani Tuominen 9, Gheorghe Safronii 7, Teemu Tamminen 6.
Pierwszy mecz: 25:41 W dwumeczu: 51:79 Awans: Riihimaki Cocks

Warrington Wolves (Wielka Brytania) - HC Holon (Izrael) 22:24
Najwięcej bramek: dla Warrington - Joshua Hampson , Christopher Mc Dermott - po 6; dla HC Holon - Yaniv Livfhitz 7, Guy Kordova, Patrick Obinna Nwaiwu - po 4.
Pierwszy mecz: 15:27 W dwumeczu: 37:51 Awans: HC Holon

RK Boka (Czarnogóra) - HB Dudelange (Luksemburg) 26:37
Najwięcej bramek: dla RK Boka - Slobodan Bulajić 10, Nikola Abramović, Djordjo Perunicić - po 4; dla HB Dudelange - Ilijia Lovrinović 8, Frank Hippert, Tommy Wirtz - po 6.
Pierwszy mecz: 28:38 W dwumeczu: 54:75 Awans: HB Dudelange

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL