Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kto zastąpi Reidara Moistada? Andrzej Niewrzawa w kręgu zainteresowań

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Reidar Moistad podjął dziewiętnastego listopada decyzję o zrezygnowaniu z funkcji szkoleniowca Energi AZS Koszalin. Koszalinianki poznają nowego trenera najpóźniej w połowie grudnia.

Norweski szkoleniowiec opuścił Koszalin ze względu na otrzymanie nowej oferty pracy. Trener przyjął zaproszenie duńskiego klubu Kobenhavn HB, ale "zostawia drużynę z ciężkim sercem". Decyzja jest motywowana tym, że Reidar Moistad chce kontynuować karierę na ławce trenerskiej w najlepszej lidze świata.


Obecnie trwają wielkie poszukiwania nowego szkoleniowca Energi AZS Koszalin. - Jeszcze nie wiadomo, kto będzie trenerem. Rozmowy póki co są w toku i nie mogę podać jeszcze żadnej konkretnej informacji - powiedział dla portalu Ekoszalin.pl prezes koszalińskiego klubu, Maciej Kamiński.

Nieoficjalnie mówi się, że w kręgu zainteresowań jest trener młodzieżowej reprezentacji Polski, Andrzej Niewrzawa, i to on może przejąć drużynę Akademiczek. Kiedy dowiemy się, kto zostanie zastępcą Reidara Moistada? - Staramy się, aby zawodniczki poznały nowego trenera jak najszybciej. Jednak realnym terminem jest drugi tydzień grudnia - dodał prezes.

Reidar Moistad odchodzi z Energi AZS Koszalin

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL