Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znamy kadrę Polski na mistrzostwa świata!

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Michael Biegler podał kadrę reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze. W szerokim składzie biało-czerwonych znalazło się dwudziestu ośmiu zawodników.

Kadra, którą ZPRP przesłał do IHF, jest szersza od tej powołanej przed niemieckiego szkoleniowca na zgrupowania w Pruszkowie i Płocku. W składzie drużyny narodowej znaleźli się między innymi Mateusz Jachlewski, Maciej Gębala oraz Adam Morawski.


Biało-czerwoni przygotowania do katarskiego turnieju rozpoczęli we wtorek. W Pruszkowie nasz zespół będzie trenował przez tydzień. Następnie zawodnicy dostaną kilka dni wolnego. Pod koniec roku Polacy wezmą udział w katowickim turnieju Christmas Cup z udziałem Węgier, Słowacji i Czech.

Na początku stycznia podopiecznych Bieglera czeka krótkie zgrupowanie w Płocku. Ostatnim punktem przygotowań będzie turniej w Oviedo, gdzie nasz zespół stawi czoła Hiszpanom, Norwegom oraz Węgrom. Do Kataru Polacy polecą trzynastego stycznia. Trzy dni później biało-czerwoni rozpoczną rywalizację o tytuł najlepszej drużyny globu.

Szeroka kadra reprezentacji Polski na finały mistrzostw świata

Czy Polska zdobędzie medal na MŚ w Katarze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (26):

 • ck Zgłoś
  Rozgrywajacych i obrotowych mamy w najlepszej formie od lat. Do medalu może zabraknąć skrzydeł.
  • jerseyus Zgłoś
   E tam, daj spokój. Tak sobie tylko zażartowałem, bo napisałeś że wolisz zawodnika nieskutecznego, a ja jednak wolę skutecznych :)) Doskonale zdaję sobie sprawę, że Jachlewski nie jest
   Czytaj całość
   gwarantem sukcesu, jednak wolałbym żeby w tej kadrze był, chociażby ze względu na międzynarodowe ogranie, którego np. Krajewskiemu brakuje (co skutkowało posłaniem do diabła jednocześnie przez kilka tysięcy kibiców w takiej jednej sytuacji :)) Jednocześnie rozumiem Twoje pobudki, bo mnie też to trochę drażni, ale im jestem starszy tym bardziej staram się być mniej zasadniczy w wyrażaniu poglądów. Różnie to po prostu w życiu bywa. Co do Jaszki to masz rację, potrafi rozbujać atak. Czasami jest nawet zbyt szybki dla ogółu naszej drugiej linii i w tym jest chyba problem. Nie przekreślam go, ale przy naszej raczej marnej grze ze skrzydłami i rzadko rewelacyjnej z kołem, trzy strzelby w drugiej linii mogą stanowić wartość dodaną. Chociaż mam nadzieję, że przy obecnej formie Syprzaka akurat gra z kołem będzie dużo lepsza.
   • Wisła Płock Zgłoś
    Weźcie już skończcie z tym Jachlewskim. Ile jeszcze razy będzie to wałkować? Zrozumcie raz na zawsze, że nikt nie będzie kogoś całował po tyłku. Nie chce grać, jego sprawa. Koniec,
    Czytaj całość
    kropka, a jeśli ktoś tego nie kuma, to najwyraźniej ma jakieś problemy z własną osobą.
    Wszystkie komentarze (26)

    Komentarze (26)

     Wszystkie komentarze (26)
     PRZEJDŹ NA WP.PL