Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Kontuzja wykluczy Karolinę Semeniuk-Olchawę do końca sezonu!

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Potwierdził się czarny scenariusz kapitan KGHM Metraco Zagłębia Lubin, która doznała kontuzji w meczu z SPR Pogoń Balticą Szczecin. "Semena" w tym sezonie już nie zagra.

Liderka wicemistrzyń Polski, Karolina Semeniuk-Olchawa jeszcze do niedawna zmagała się z kontuzją. Rozgrywającą KGHM Metraco Zagłębia Lubin ominął sezon przygotowawczy oraz większość pierwszej rundy. Na parkiet wróciła w drugiej połowie listopada na mecz ligowy z KPR Ruchem Chorzów. Jak podaje oficjalna strona lubińskiego klubu, szczypiornistka w tym sezonie na parkiet już nie wybiegnie.


Kapitan Miedziowych doznała urazu w meczu przeciwko szczeciniankom już w piątej minucie. Początkowo wydawało się, że to skręcenie lub zwichnięcie stawu skokowego, ale po konsultacji i badaniach w poznańskiej klinice sprawdził się najczarniejszy scenariusz - zerwanie ścięgna Achillesa.

Zawodniczka KGHM Metraco Zagłębia Lubin zdążyła zagrać w sezonie 2014/2015 tylko trzy mecze w pełnym wymiarze czasowym. Ligowe spotkania z KPR Ruchem Chorzów i Aussie Samborem Tczew oraz jeden pojedynek w Pucharze EHF z TSV 04 Bayerem Leverkusen.

Olbrzymi pech Karoliny Semeniuk-Olchawy!

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL