Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice z Danii i Niemiec czują się oszukani. Organizatorzy zamienili im wejściówki

 Redakcja
Redakcja
- Bóg jeden wie, o czym myśleli Katarczycy, ale my nie mamy zamiaru tego tak zostawić! - tak duńscy kibice zareagowali na fakt, że organizatorzy MŚ unieważnili ich bilety na półfinały.

Zamiast tego, fani otrzymali wejściówki na starcie Danii ze Słowenią. - Ktoś odgórnie uznał, że przylecieliśmy na mundial tylko dla swojej drużyny. My natomiast jesteśmy kibicami całej piłki ręcznej i z chęcią obejrzelibyśmy przedwczesny finał, jakim jest mecz Hiszpanii z Francją - powiedziała telewizji TV2 Helle Kay, jedna z "ofiar" decyzji organizatorów.

W podobnej sytuacji znalazło się około 50 fanów z Danii. Problemy mają również kibice niemieccy, którym odebrano wejściówki na półfinałowy mecz Katar - Polska, zamieniając je na bilety na mecz reprezentacji Niemiec z Chorwacją.


Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze (7):

 • Marcin Gawron Zgłoś
  każdy jest oszukany na tych MS, komedia, proponuje następne MS w tak podobnie smiesznym kraju aby kraje z Europy zbojkotowaly bo to nie ma nic wspólnego ze sportem, to może dac od razu
  Czytaj całość
  zloto gospodarzowi, a reszte rozlosować do grup i grac o srebro itd...komedii ciag dalszy
  • white-red Zgłoś
   No nie, ręce opadają... dużo jeszcze takich kwiatków mają w zanadrzu? To niech polscy kibice się mają na baczności, bo na finał też ich mogą nie wpuścić... Tylko dać im
   Czytaj całość
   wejściówki od razu na mecz o brąz. Ech... dobrze że w niedzielę będzie koniec tego cyrku.
   • kokojamboo Zgłoś
    Kto dał mundial katarowi i za ile???Gdyby nie ropa w ziemi zarliby piasek nieroby.
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    PRZEJDŹ NA WP.PL