Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Manuel Strlek przedłużył kontrakt z Vive Tauronem Kielce!

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Manuel Strlek podpisał nowy, dwuletni kontrakt z mistrzem Polski, Vive Tauronem Kielce. Chorwacki skrzydłowy będzie występował w barwach kieleckiego zespołu do końca sezonu 2017/18.

O dojściu do porozumienia z 26-letnim zawodnikiem poinformowała oficjalna strona kieleckiego klubu.

Wiadomość o przedłużeniu przez Strleka kontraktu zakończyła jednocześnie spekulacje dotyczące jego przenosin do innego klubu. Jeszcze w połowie grudnia zawodnik łączony był z transferem do RK Prvo Plinarsko Društvo Zagrzeb.


- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało się przedłużyć umowę z Manuelem, który jest klasowym zawodnikiem i etatowym reprezentantem Chorwacji. Przy okazji chciałem pogratulować mu narodzin córki - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu prezes Bertus Servaas.

Strlek szeregi Vive Tauronu Kielce zasilił w maju 2012 roku, do klubu ze stolicy województwa świętokrzyskiego przenosząc się właśnie z drużyny z Zagrzebia. W ciągu trzech sezonów występów w polskiej lidze zdobył trzy mistrzostwa kraju oraz trzykrotnie triumfował w rozgrywkach Pucharu Polski.

W Kielcach 26-latek będzie występował do końca sezonu 2017/18.

Źródło: vtkielce.pl

Komentarze (21):

 • Przemek Bobrowski Zgłoś
  Ivan Cupić na kolejne trzy lata w Kielcach! Prezes Bertus Servaas poinformował o podpisaniu nowego kontraktu.
  • Maxi-102 Zgłoś
   A co do Strleka wielkie mi halo że przedłużył umowę. W tym sezonie gra o wiele gorzej niż wcześniej...Z taką grę żaden inny klub nie dałby mu takich pieniędzy...
   • Przemek Bobrowski Zgłoś
    Myślę że może kogoś z Francuzów można by :) Jeśli Ivan wybierze Vardar to Valentin Porte :) a jeśli odjedzie Grabar to Luka Karabatic :) ale to marzenia i nie wiem jak Francuzi widzą
    Czytaj całość
    siebie w polskiej lidze :) Marzenia :) a jako uzupełnienie koło po Musie to powinien być taki zawodnik jak Cédric Sorhaindo dobry w obronie i ataku. Myślę że po tych MŚ parę osób ciekawych się pojawiło :)
    Wszystkie komentarze (21)

    Komentarze (21)

     Wszystkie komentarze (21)
     PRZEJDŹ NA WP.PL