Najnowsze Wyniki/Kalendarz

I liga mężczyzn: Derby dla KPR-u, efektowne KSZO (wyniki)

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
W niedzielę szczypiorniści z zaplecza PGNiG Superligi dokończyli 16. kolejkę. KSZO Ostrowiec Św. pokonało ŚKPR Świdnica, natomiast Warszawianka Warszawa uległa KPR-owi Borodino Legionowo.

Piłkarze ręczni KPR-u Borodino Legionowo, podobnie jak w pierwszej rundzie rozgrywek, nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem Warszawianki Warszawa. Drużyna pod wodzą Roberta Lisa znakomicie rozpoczęła niedzielne spotkanie od prowadzenia 5:0. Lider rozgrywek utrzymywał wysoką zaliczkę i kontrolował losy pojedynku. KPR Borodino Legionowo po jednostronnym widowisku pokonał w derbach Mazowsza Warszawiankę Warszawa.


Więcej emocji dostarczyło spotkanie rozegrane w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie miejscowe KSZO gościło ŚKPR Świdnica. W pierwszej połowie ton rywalizacji niespodziewanie nadawali szczypiorniści ze Świdnicy, którzy zeszli do szatni prowadząc 15:12. Po zmianie stron zawodnicy KSZO zabrali się do pracy i po rewelacyjnym kwadransie prowadzili 24:16. Zespół Aleksandra Malinowskiego w niedzielę odniósł wysokie zwycięstwo. 

Grupa A
KPR Borodino Legionowo - Warszawianka Warszawa 29:20 (12:5)

Grupa B
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - ŚKPR Świdnica 30:22 (12:15)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL