Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kim Andersson zawodnikiem Paris Saint-Germain?

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Gwiazda szwedzkiej piłki ręcznej [tag=15508]Kim Andersson[/tag] jest bliski podpisania kontraktu z Paris Saint-Germain - informuje portal handball-planet.com.

Kim Andersson to jeden z najlepszych leworęcznych zawodników ostatniej dekady. Po nieudanych dla Szwedów mistrzostwach świata w Katarze postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę i skupić się na rywalizacja na arenie klubowej.


31-letni Szwed aktualnie jest zawodnikiem duńskiego KIF Kolding. Przez wiele lat występował jednak w niemieckim THW Kiel, z którym świecił największe sukcesy m.in. trzykrotnie wygrał Ligę Mistrzów. Teraz Szwed ponownie chciałby powalczyć o najcenniejsze laury. Taką możliwość stwarza gra w Paris Saint-Germain.

Według informacji portalu handball-planet.com zawodnik bliski jest podpisania kontraktu z wicemistrzem Francji. We wtorek ma on przejść testy medyczne i jeśli nie będzie żadnych przeszkód ma podpisać kontrakt z zespołem wspieranym przez niezwykle możnych katarskich szejków. 

Aktualnie w Paris Saint-Germain na prawym rozegraniu występuje Francuz Xavier Barachet oraz Chorwat Marko Kopljar. Temu drugiemu po zakończeniu sezonu wygasa kontrakt. W przypadku podpisania umowy z PSG przez Kima Anderssona Chorwat opuści zespół. Pierwszym nabytkiem KIF Kolding ma być natomiast Konstantin Igropulo.

źródło: handball-planet.com

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL