Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kraków i Katowice zapraszają na majówkę z gwiazdami piłki ręcznej

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Polska, Rumunia, Egipt oraz Brazylia wezmą udział w międzynarodowym turnieju piłki ręcznej, który na początku maja odbędzie się w Krakowie i Katowicach.

Towarzyskie zmagania będą dla kibiców znakomitą okazją, by na własne oczy zobaczyć największe gwiazdy szczypiorniaka. W Krakowie i Katowicach zagrają między innymi Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Karol Bielecki, Kamil Syprzak, Michał Szyba, Mariusz Jurkiewicz, Michał Daszek, Przemysław Krajewski oraz Bartosz Jurecki.


Majowy turniej będzie debiutem podopiecznych Michaela Bieglera w Tauron Arenie. Obiekt, który gościł już między innymi siatkarzy, koszykarzy oraz tenisistów teraz stanie się areną zmagań piłkarzy ręcznych.

Towarzyska rywalizacja powinna dostarczyć kibicom dużej dawki emocji. Tunezja od lat regularnie zdobywa medale mistrzostw Afryki i występuje na wielkich turniejach. Brazylia była jedną z rewelacji światowego czempionatu w Katarze, barw Rumunii bronią zaś dobrze znani z polskich boisk Dan-Emil Racotea oraz Valentin Ghionea.

Turniej rozegrany zostanie w dniach 1-3 maja. Biało-Czerwoni w Krakowie zmierzą się z Rumunią oraz Egiptem. Ostatniego dnia zmagań Polacy przeniosą się do katowickiego Spodka, by tam stawić czoła reprezentacji Brazylii. Całodniowe bilety na te wydarzenia można nabyć za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Terminarz turnieju

01.05.2015 (Kraków)

17:30, Egipt - Brazylia
20:00, Polska - Rumunia

02.05.2015 (Kraków)

17:30, Rumunia - Brazylia
20:00, Polska - Egipt

03.05.2015 (Katowice)

14:30, Egipt - Rumunia
17:00, Polska - Brazylia

Kadra reprezentacji Polski na majowy turniej w Krakowie i Katowicach

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL