Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Co mogliśmy dzisiaj zrobić? - komentarze po meczu Vive Tauron Kielce - Dunkerque HB

Aneta Szypnicka
Aneta Szypnicka
Zespół Vive Tauron Kielce, pomimo wielu osłabień, pokonał sobotnim spotkaniu Ligi Mistrzów francuską Dunkierkę. Mecz ocenili trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn.

Marin Sego (Vive Tauron Kielce): Cieszymy się, że wygraliśmy i że ten mecz zakończył się dla nas bez kolejnych kontuzji. Jestem zadowolony, że wszyscy zagraliśmy dobre spotkanie.

Talant Dujszebajew (Vive Tauron Kielce): Jestem bardzo zadowolony z wyniku meczu, ponieważ mamy w zespolee wiele kontuzji. Obie drużyny zmagały się ze swoimi problemami, nie chcieliśmy ryzykować, dlatego sporo zawodników nie zagrało. Cieszę się ze zwycięstwa, bo wygraliśmy z drużyną, do której mam wielki szacunek. Dunkierka jest mistrzem Francji, w tamtym sezonie zwyciężyli z takimi zespołami jak PSG, Montpellier i Chambery. Życzę im powodzenia w kolejnym meczu i chciałbym żeby wykonali swój plan.


Patrick Cazal (Dunkerque HB): Co mogliśmy dzisiaj zrobić? Aktualnie mam bardzo młodych zawodników. Dzisiaj zabrakło rygoru, dokładności. W obu zespołach nie brakuje kontuzji. Kielce mają już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, więc może nie mieli już satysfakcji z gry na sto procent. Wiedzieliśmy, że dla nich ten mecz nic nie zmieni – wygrają grupę. Dla nas zwycięstwo mogło być bardzo ważne, ale myślę, że mamy więcej szans w kolejnym meczu i na tym się skupiamy. Bardzo ważnym spotkaniem będzie dla nas pojedynek z Kaddetten przy własnej publiczności.

Mohamed Mokrani (Dunkerque HB): Brawo dla Kielc, mamy bardzo dużo kontuzjowanych zawodników w składzie. Przyjechaliśmy z zamiarem zagrania dobrego meczu, powalczenia. Ciężko jednak mówić o zwycięstwie, gdy drużyna przeciwna odskakuje nam na pięć-sześć bramek. Przeciwko takiemu zespołowi nie można popełniać błędów, my jednak to zrobiliśmy i stąd ten wynik.

Komentarze (5):

 • Eder Zgłoś
  no tak, Soudry to tten drugi obok PAczkowskiego prawo-rozgrywający
  • wawiak Zgłoś
   Gratulacje dla VIVE !Przy okazji chciałbym bezgranicznie podziękować telewizji za umożliwienie mi obejrzenia transmisji z tego meczu, jak i z innych rozgrywanych w ramach LM.To tak
   Czytaj całość
   trochę wyprzedzając ME-2016.Nie chcę psuć święta kibicom z Kielc, ale naprawdę zastanawiam się kto kupi prawa do pokazywania ME.Mogę kupić Canal+ , platformę Polsatu, TVP Sport i inne, a w TV ogólnodostępnej oglądać jedynie (w zasadzie) wiadomości i głupawe powtarzane wielokrotnie filmiki. Może znowu łaskawie jakiś prezes pokaże mecz finałowy a prezydent go pochwali i wyściska ? Żeby chociaż docent Ogórek, ale facet z wąsami, a fui. Może nawet dostanie nagrodę za działalność charytatywną ?Czy chociaż coś wpływa do klubów od TV z tytułu transmisji ?Powodzenia VIVE !
   • mb95 Zgłoś
    Jeszcze Soudry
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL