Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wojciech Zydroń zawodnikiem lutego PGNiG Superligi Mężczyzn!

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Wojciech Zydroń został wybrany najlepszym zawodnikiem lutego PGNiG Superligi Mężczyzn. Za plecami skrzydłowego Pogoni Szczecin uplasował się Michał Daszek z Orlen Wisły Płock.

W przeprowadzonym przez nasz portal plebiscycie oddanych zostało 1550 głosów. 31 proc. z nich zgromadził Zydroń, który w czterech lutowych meczach rzucił aż 28 bramek, co dało mu znakomitą średnią 7,0 trafienia na mecz.


Podczas nominacji tak opisywaliśmy jego kandydaturę:

Lata lecą, a Wojciech Zydroń niezmiennie zachwyca kibiców piłki ręcznej w Polsce. Jego trafienie w niedawnym meczu ze Śląskiem Wrocław widzieli już chyba wszyscy, "Zyga" równą formę trzymał jednak przez cały miesiąc, w czterech spotkaniach zdobywając 28 bramek. To właśnie m.in. dzięki jego świetnej grze Pogoń nadal liczy się w walce o 3. miejsce na koniec sezonu zasadniczego.


To już trzecie wyróżnienie dla zawodnika Pogoni Szczecin w naszym plebiscycie. Poprzednio dwukrotnie najlepszym zawodnikiem miesiąca wybierany był Bartosz Konitz, który triumfował we wrześniu i w listopadzie. 

Zydroń w lutowym konkursie wyprzedził Michała Daszka (2. miejsce, 28 proc. głosów), Ivana Nikcevicia (3. lokata i 16 proc. głosów), Ivana Cupicia (4. lokata, 14 proc. głosów) oraz Denisa Bunticia i Marko Tarabochię.

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania. Zwycięzcy gratulujemy!

Wyniki głosowania na najlepszego zawodnika miesiąca:

 Wybierz zawodnika lutego PGNiG Superligi Mężczyzn!

Komentarze (1):
 • skejd Zgłoś
  Jakbyście dali tylko Daszka to by wygrał, a tak część głosów kibiców Wisły poszła na Nikcevica, który też grał świetnie. Dla mnie graczem lutego bezapelacyjnie Daszek, który
  Czytaj całość
  wreszcie wyszedł z cienia Dżonego i prezentował się naprawdę znakomicie.
  Komentarze (1)
  ×
  Wojciech Zydroń
  NajnowszeWyniki meczów
  Pokaż więcej
  PRZEJDŹ NA WP.PL