Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ryszard Skutnik: Nasze szanse zmalały do minimum

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
Szczypiorniści Azotów aż ośmioma bramkami przegrali pierwszy mecz 1/4 finału Challenge Cup z Benficą Lizbona. Wysoka porażka przed rewanżem na wyjeździe nie stawia puławian w komfortowej sytuacji.

Bardzo słabo zaprezentowały się Azoty w pierwszej ćwierćfinałowej potyczce, w efekcie uległy portugalskiej drużynie aż 29:37. Co zdaniem trenera Ryszarda Skutnika zadecydowało o mizernej postawie jego podopiecznych i tym samym wysokiej przegranej? - Słaba gra we wszystkich formacjach. Począwszy od bramki poprzez obronę. Nie wykorzystaliśmy też aż czterech stuprocentowych sytuacji ofensywnych na początku, wtedy prawdopodobnie całkiem inny byłby przebieg tego meczu - wyjaśnia.


Tego dnia cała puławska drużyna była słabiej dysponowana. - To nie były Azoty z poprzednich meczów. Rywale odskoczyli nam, zaczęła się panika, niecelne rzuty, błędy. Przeciwnik to skrzętnie wykorzystał, bo Benfika to solidna drużyna. Tak bywa w sporcie, po prostu byliśmy słabsi - nie kryje szkoleniowiec.

Trener Azotów zdaje sobie sprawę z tego, iż rewanż w Portugalii przy ośmiu bramkach straty z pierwszego meczu to trudna sytuacja jego drużyny, która praktycznie przesądza o losach awansu do półfinału. Zapowiada jednak, że na Półwysep Iberyjski pojadą z walecznym nastawieniem. - Nigdy nie wolno się poddawać. Trzeba walczyć do końca, ale na pewno nasze szanse zmalały do minimum. Jednak pojedziemy i spróbujemy grać - zapewnia.

Komentarze (2):

 • zenek12345 Zgłoś
  Słabo jest u nas z bramką że jak zejdzie Bogdanov to nie ma godnego zastępcy.Wpada praktycznie wszystko.Nie mówie że mamy złych bramkarzy ale Możliwe że spowodowane jest to tym że
  Czytaj całość
  Vadim na stałe zamurował bramkę i przez to mało grają a to przekłada się na tak kiepskie wyniki...!Rasimas przychodząc do Puław bronił o wiele lepiej niz teraz,Seba Zapora wiadomo młody uczy się jeszcze ma prawo chodz czasami wpuszcza babole!
  • KibicAzotów Zgłoś
   Nie wygląda to dobrze ale jeśli bramka zagra na dobrym poziomie d tego obrona będzie jak należy chociażby taka jak w meczu ze Szczecinem + skuteczny atak a nie walenie w bandy i
   Czytaj całość
   sprawdzanie czy dobrze wiszą i czy reklama nie spadnie to możemy coś ugrać jeszcze. Choć tak jak mówię w Portugalii musimy zagrać teraz nie na 100 a na 150% szczelna obrona to podstawa bo wchodzili w nas jak w masło nóż, do tego celne rzuty i skuteczna kontra, oraz pokazanie charakteru i pazura ze strony zawodników. Lizbona jest do ogrania bo wcale nie grała nie wiadomo czego (owszem grali dobrze) ale tak na prawdę to my zagraliśmy słabo. Wierzę że chłopaki będą mocno zmotywowani i bojowo nastawieni i że skóry nie oddadzą tanio. 9 Goli choć latwo nie będzie to jest do zrobienia !!!

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL