Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcin Księżyk: Dziewczyny zaczęły wierzyć, że można wygrywać

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
KPR Ruch Chorzów w rywalizacji z Vistalem Gdynia będzie chciał sprawić niespodziankę. Szkoleniowiec przyznał, że poziom rozgrywek w tym sezonie znacznie się wyrównał i wszystko jest możliwe.

Ekipa Niebieskich w sezonie 2014/2015 prezentuje się znacznie lepiej i ma apetyt na poprawienie swojej lokaty sprzed roku. KPR Ruch Chorzów los skojarzył z Vistalem Gdynia. Drużyna szkoleniowca Marcina Księżyka pokazała w rundzie zasadniczej, że ma sposób na swojego najbliższego rywala i urwała mu u siebie punkty. Chorzowska siódemka będzie chciała w tej rywalizacji zaskoczyć.


Do protokołu nie zostanie na pewno wpisana Marlena Lesik, która już nie pomoże swoim koleżankom ze względu na kontuzję. To bez wątpienia dla zespołu duża strata. Czy Niebieskie nadrobią ambicją braki kadrowe?

- Z tego, co dochodzą mnie słuchy, to mecz w Gdyni, który zagraliśmy w rundzie zasadniczej podobał się ludziom. Wynik nie do końca odzwierciedlał to, co się działo na parkiecie. Wtedy nie poradziliśmy sobie z Anetą Łabudą. Wygraliśmy u siebie, także pójdziemy za ciosem i postaramy się zrobić niespodziankę - zapowiedział szkoleniowiec KPR Ruchu Chorzów.

Marcin Księżyk jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych i cieszy się, że zawodniczki uwierzyły w swoje umiejętności. - Dziewczyny zaczęły wierzyć, że można wygrywać. Od miejsca drugiego do ósmego drużyny są bardzo wyrównane, więc można się spodziewać wszystkiego. Wygra ten, kto będzie miał lepszą dyspozycję dnia, trochę szczęścia, mniej kontuzji - dodał trener.

Czy Niebieskie sprawią niespodziankę i awansują do półfinału?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

 • Wielbuond Zgłoś
  do kontuzji dodać zadyszkę Montexu spowodowaną ciągłymi wyjazdami, teraz Szczecin będzie miał mini maraton. ja również jestem zdania, że poziom się obniżył
  • pietro78 Zgłoś
   Co Ty gadasz ....jak poziom się poziom obniżył, bo co, że Gdynia gra całkiem niezły sezon składem wiekowo młodym ma oznaczać, że ich na nic nie stać? Problem polega na tym że
   Czytaj całość
   Lublin ostatnio nie jest hegemonem w Lidze (czytaj: nie pierze wszystkich jak chce) i liga stała się bardziej ciekawsza a i sukcesy Szczecina a także Lublina na arenie europejskiej są zauważalne.
   • DYDO Zgłoś
    Nie zgodzę się z opinią trenera Książka ,że poziom ekstraklasy się wyrównał . On się po prostu bardzo mocno obniżył , czego dowodem jest drugie miejsce po fazie zasadniczej
    Czytaj całość
    nieopierzonej młodzieży z Gdyni ! Gdyby poziom był ten co dwa trzy lata wstecz Vistal z tym składem miałby problem znaleźć się powyżej 6-ego miejsca . Co do wyniku konfrontacji tej pary ćwierćfinałowej też uważam ,że to sprawa bardziej dyspozycji dnia niż ustabilizowanej formy . Ale trzymam kciuki za Vistalem !!!

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL