Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Chrobry Głogów postawi się mistrzom Polski?

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Chrobry Głogów zagra we wtorek na własnym parkiecie z Vive Tauronem Kielce. - Mam nadzieję, że kibice obejrzą dobre spotkanie - mówi trener Krzysztof Przybylski.

Jego zespół przeżywa ciężkie chwile. Głogowianie w pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko punkt i wiele wskazuje na to, że fazę zasadniczą ligowych rozgrywek zakończą na ósmej lokacie. Chrobry na zwycięstwo czeka od połowy lutego. Trudno liczyć na to, że złą passę przełamie we wtorek.


Czy kielczanie mają jakieś słabe strony? - Ciężko takie wskazać. To bardzo mocny zespół, a który zawodnik nie wejdzie na boisko, prezentuje wysoką i równą formę. Na pewno nie możemy się ich jednak przestraszyć. Gramy u siebie, musimy postawić rywalowi twarde warunki w obronie i nie robić zbyt wielu błędów w ataku - zapowiada trener Przybylski.

Przed ekipą z Dolnego Śląska trudne dni. - To ciężki tydzień. We wtorek gramy z Vive, a w sobotę Wybrzeżem. Będziemy starali się łączyć przygotowanie do tych dwóch meczów. Jest mało czasu - przyznaje szkoleniowiec Chrobrego. Wtorkowy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Źródło: spr-chrobry.glogow.pl

Krzysztof Przybylski: Myśleli, że będzie lekko

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL