Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Agnieszka Jochymek: Ten mecz zostanie w pamięci

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Polskie szczypiornistki kilka dni temu w turnieju Golden League wygrały z Norweżkami. - Pokonać tak utytułowane rywalki to niesamowite uczucie - mówi Agnieszka Jochymek.

Tego, że Biało-Czerwone wyjdą zwycięsko ze starcia z mistrzyniami Europy, nie spodziewał się nikt się. - Ten mecz na pewno długo pozostanie w mojej pamięci - przyznaje Jochymek na łamach oficjalnej strony internetowej KGHM Metraco Zagłębia Lubin.


Polki w Golden League zajęły czwartą lokatę, w dwóch pozostałych meczach ulegając Francuzkom i Dunkom. - Był to turniej, w którym zmierzyłyśmy się z czołowymi drużynami świata, co zawsze procentuje. Pokazał on, jak niewiele brakuje nam, by wygrywać z tak utytułowanym przeciwnikami - podkreśla zawodniczka Miedziowych.

Teraz przed szczypiornistką Zagłębia powrót do ligowej rzeczywistości i mecz fazy play-off PGNiG Superligi z Pogonią Baltica Szczecin. - Spotykają się drużyny o podobnym potencjale - mówi Jochymek. - Już mecze w rundzie zasadniczej pokazały, że można spodziewać się emocji.

Źródło: zaglebie.lubin.pl

Bożena Karkut: Liczę na happy end

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL