Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Manolo Cadenas: Nasz zespół będzie mocniejszy

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
- Potrzebujemy jeszcze dwóch lub trzech zawodników, żeby uznać nasz skład za zamknięty - mówi trener Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.

Latem w ekipie Nafciarzy rewolucji nie będzie. - Cieszę się z tego, że wchodzimy już w fazę stabilizacji. Aż piętnastu zawodników ma podpisane kontrakty na przyszły sezon - podkreśla szkoleniowiec Orlen Wisły, cytowany na łamach oficjalnej strony internetowej wicemistrzów Polski.


Po zakończeniu sezonu Płock opuszczą Kamil Syprzak oraz Mariusz Jurkiewicz. Nowym zawodnikiem Nafciarzy zostanie z kolei Dmitry Zhitnikov. - Oglądałem wiele jego spotkań i jestem przekonany, że trafia do nas zawodnik ze światowego topu - nie ma wątpliwości Cadenas.

Kto jeszcze latem wzmocni jego ekipę? - Wyszukujemy zawodników, którzy nie będąc ogromny obciążeniem dla naszego budżetu zapewnią nam rozwój sportowy. Zespół w przyszłym sezonie będzie silniejszy niż obecnie - deklaruje Cadenas. - Widzę, jak drużyna z każdym dniem rośnie. Do tej pory nie pracowałem jeszcze z zawodnikami, którzy tak wiele serca wkładają w każdy trening. Jestem przekonany, że idziemy właściwą drogą.

Źródło: sprwislaplock.pl

Marcin Wichary z nowym kontraktem w Orlen Wiśle

Komentarze (34):

Wszystkie komentarze (34)

Komentarze (34)

×
    Wszystkie komentarze (34)
    PRZEJDŹ NA WP.PL