WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Monika Migała opuści KPR Ruch Chorzów. Są też nowe kontrakty

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Jak podaje chorzowski portal, Monika Migała nie będzie już reprezentować w następnym sezonie drużyny Niebieskich. Klub podpisał za to nowe umowy z częścią zawodniczek.

Jak podaje źródło, włodarze klubu nie przedłużą wygasającego w czerwcu kontraktu z podstawową skrzydłową, Moniką Migałą. Nowe podpisy na umowach złożyły natomiast Monika Ciesiółka, Dominika Montowska, Joanna Rodak oraz Katarzyna Masłowska.


Wraz z końcem maja skończy się także kontrakt szkoleniowca Marcina Księżyka, ale prezes Ruchu nie chce się na razie w tej sprawie wypowiadać. - Będziemy rozmawiać z trenerem po zakończeniu sezonu. Mamy czas do końca maja - oznajmił na łamach chorzowianin.pl, Klaudiusz Sevković.

KPR w tym sezonie walczy z Energą AZS Koszalin o siódmą lokatę. Sytuacja kadrowa jest bardzo ciężka. Ze składu wypadła ostatnio Viktoria Belmas, która w meczu przeciwko Akademiczkom doznała kontuzji. Pierwsza diagnoza to zerwanie więzadeł bocznych.

- Miejmy nadzieję, że tylko na tym się skończy, bo wówczas operacja nie byłaby potrzebna. Niestety nie możemy wykluczyć czegoś gorszego, konkretnie zerwania więzadeł krzyżowych. W takim przypadku Viktoria musiałaby być operowana. W poniedziałek zawodniczka będzie mieć kolejną konsultację lekarską i wszystkiego się dowiemy - poinformował Sevković.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL