Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PE Gwardia Opole zbroi się po zęby. Beniaminek stawia na doświadczenie

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Sebastian Suchowicz i Antoni Łangowski podpisali kontrakty z Gwardią Opole. Beniaminek PGNiG Superligi zamknął tym samym kadrę na przyszły sezon.

Suchowicz to jeden z najlepszych polskich golkiperów ostatniej dekady. 39-latek ma za sobą między innymi występy w Wybrzeżu Gdańsk, Warszawiance Warszawa i MMTS-ie Kwidzyn. Tej wiosny doświadczony golkiper bronił barw Górnika Zabrze.


Łangowski ostatnie sezony spędził w Kwidzynie. Dobre występy na ligowych parkietach sprawiły, że rok temu utalentowany rozgrywający zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski.

Obok wspomnianego duetu jesienią w barwach Gwardzistów zadebiutują Mindaugas Tarcijonas, Nikola Kedzo i Ivan Milas. Opole opuszczają za to Bogumił Baran, Jakub Kłoda, Remigiusz Lasoń, Łukasz Całujek, Filip Scepanović i Kamil Mokrzki, Kamil Buchcic oraz Jakub Płócienniczak.

Kadra PE Gwardii Opole na sezon 2015/16

Bramkarze: Adam Malcher, Sebastian Suchowicz, Damian Zając.
Rozgrywający: Sebastian Rumniak, Adam Ciosek, Nenad Zejlić, Łukasz Oszenda, Antoni Łangowski, Ivan Milas, Nikola Kedzo.
Skrzydłowi: Rok Simić, Wojciech Trojanowski, Wojciech Knop, Paweł Swat, Paweł Prokop.
Kołowi: Mateusz Jankowski, Mindaugas Tarcijonas, Grzegorz Wojcieszek.

Komentarze (17):

 • Heheszky- Zgłoś
  Skład mocny wystarcza na pokonanie Śląska/lubina oraz legionowa ale jeszcze legionowo nie podało swojego składu zobaczymy ale utrzymać raczej się utrzymają
  • Johson Zgłoś
   Sądziłem że znów ktoś z Piotrkowa przyjdzie do Opola. Stawiałem po wizycie na meczu Kutela że zainteresowany jest np. Swatem a widać w odwiedziny tylko był :)
   • bazini Zgłoś
    Nie rozumiem jak można nie mieć w składzie ani jednego (!) środkowego. Moim zdaniem o play off będzie ciężko. I nie ma co patrzeć na transfery sprzed 2 lat bo z roku na rok nasza cała
    Czytaj całość
    liga jest coraz silniejsza.A swoją drogą czy ktoś coś wie o ewentualnych nowych sponsorach? Swego czasu spekulowano o PGE ale chyba nic z tego. Za bogato też chyba nie ma ...
    Wszystkie komentarze (17)

    Komentarze (17)

     Wszystkie komentarze (17)
     PRZEJDŹ NA WP.PL