Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Meble Wójcik z kolejnym transferem. Były gracz Śląska zagra w Elblągu

Hubert Gliński
Hubert Gliński
Krystalizuje się skład pierwszoligowego zespołu Meble Wójcik Elbląg przed startem sezonu 2015/16. Klub potwierdził pozyskanie kolejnego nowego zawodnika.

Pierwszoligowy zespół szczypiornistów przed sezonem 2015/2016 stawia sobie wysokie cele. Drużyna prowadzona przez doświadczonego szkoleniowca Dariusza Molskiego ma włączyć się do walki o awans do PGNiG Superligi.

Jak udało ustalić się portalowi SportoweFakty.pl - trzecim nowym zawodnikiem zespołu został znany z występów między innymi w Śląsku Wrocław, Michał Tórz. - Mogę już powiedzieć, że od najbliższego sezonu rozgrywający Michał Tórz będzie reprezentował barwy KS Meble Wójcik Elbląg. Cieszymy się, że udało nam się porozumieć z Michałem i namówić go do gry w naszym zespole - poinformował Łukasz Kuliński - dyrektor klubu z Elbląga.

Wcześniej kontrakty z drużyną z województwa warmińsko-mazurskiego podpisali Paweł Adamczak i Kamil Netz.

Komentarze (2):

 • KRadek Zgłoś
  Zbroi się Elbląg na potęgę. Pytanie tylko na jakiej pozycji będzie grał Tórz skoro przez dotychczasowe lata grał na prawym rozegraniu. A jak wiadomo w tej chwili na tej pozycji jest
  Czytaj całość
  Adamczak i nowy nabytek z Brodnicy. Szkoda chłopaków bo przy Tórzu przesiedzą z pewnością większość czasu na ławce. Chyba że trener szykuje go na środek(?!). Jednak że debry Warmii i Mazur będą bez wątpienia emojonujące!
  • z5c Zgłoś
   a więc na lewym rozegraniu Tórz, Kupiec, Gębala, Spychalski - bogactwo :P

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL