Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Bednarek pierwszym wzmocnieniem Wybrzeża Gdańsk

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Grający dotychczas w Chrobrym Głogów Michał Bednarek został zawodnikiem Wybrzeża. Rozgrywający wraca do Gdańska. W przeszłości reprezentował SMS ZPRP i AZS AWFiS.

Michał Bednarek podpisał roczny kontrakt z Wybrzeżem Gdańsk. To będzie dla niego pierwszy sezon w I lidze po ośmiu latach gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. - Po raz ostatni grałem w niej podczas, gdy byłem uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Później grałem przez trzy lata w AZS-ie AWFiS i przez pięć lat w Chrobrym. W Gdańsku uczyłem się seniorskiej piłki ręcznej. Podoba mi się klimat klubu i miasta. Cieszy powrót na stare śmieci - powiedział rozgrywający.


Wybrzeże po spadku ma walczyć o powrót do PGNiG Superligi. - Ja chcę walczyć, gryźć parkiet i ciężko pracować. Pamiętam jak wyglądają treningi pod wodzą trenera Waszkiewicza. Czeka mnie ciężka praca, ale jestem przekonany, że pójdą za tym dobre wyniki. Musimy robić swoje i chcę, by Wybrzeże wróciło do PGNiG Superligi - dodał szczypiornista.

Wiadomo już, że z gdańskiego klubu odejdzie jedna ważna postać - Tymoteusz Piątek, który wraca do Górnika Zabrze. Jeszcze w tym tygodniu ma się wyjaśnić kto dokładnie zostanie w Wybrzeżu, a kto z niego odejdzie. Jak udało nam się dowiedzieć, wszyscy wiodący młodzi zawodnicy, którzy reprezentowali klub znad morza w minionym sezonie wyrazili chęć gry w Wybrzeżu. Pozostały już tylko podpisy pod kontraktami.

Komentarze (4):

 • colo Zgłoś
  Wybrzezu do utrzymania zabraklo jednej bramki,w Wagrowcu! To nauczka dla trenerow,ze nie gra sie tylko jedna siodemka! A widze ze pokory nadal brak,bo niektorzy uwazaja ,ze awans to tylko
  Czytaj całość
  formalnosc a grupa bedzie zajebi--cie mocna i kazdy na Gdansk bedzie wychodzil maksymalnie sprezony. Ja wam powiem- jak chcecie awansowac w stylu Gwardii czy Legionowa to do wymiany polowa tych chlopaczkow,bo nawet treningi Waszkiewicza nie pomoga.
   • ququ Zgłoś
    Gdyby grał w Chrobrym tak jak końcówke tego sezonu to byłoby to osłabienie a tak nie pokazał niczego szczegolnego. Solidne wzmocnienie na I ligę.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL