Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzysztof Łyżwa wraca do domu

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Krzysztof Łyżwa został wypożyczony do Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Rozgrywający najbliższy rok spędzi w pierwszej lidze.

Zawodnik KS Azotów Puławy powoli wraca do pełni zdrowia po kontuzji, której doznał w trakcie poprzedniego sezonu. Jesienią i wiosną Łyżwa rozegrał w PGNiG Superlidze tylko trzynaście meczów, rzucając 22 gole. Formę 25-latek spróbuje odbudować w klubie, którego jest wychowankiem.


Łyżwa urodził się w Ostrowie Wielkopolskim i tam zaczynał przygodę z piłką ręczną. Rozgrywający w trakcie swojej kariery bronił także barw HCB OKD Karvina, skąd w 2011 roku trafił do Puław.

Ostrowianin to kolejny zawodnik, który rozstaje się tego lata z Azotami. Szeregi brązowych medalistów mistrzostw Polski opuścili także Paweł Kowalik, Paweł Ćwikliński, Mateusz Kus, Kosta Savić, Marko Tarabochia, Hrvoje Tojcić oraz Aliaksandr Tsitou.

Jesienią w drużynie prowadzonej przez Ryszarda Skutnika zadebiutują Michał Kubisztal, Jakub Krupa, Patryk Kuchczyński, Bartosz Kowalczyk, Robert Orzechowski, Leos Petrovsky, Karol Małecki i Mateusz Antolak.

Kadra Azotów skompletowana. "Klub nie szuka kolejnych zawodników".

Komentarze (8):

 • iter Zgłoś
  W Puławach będzie tyko 6 rozgrywających?? Dwóch emerytów (Kubisztal, Prce), młody Kowalczyk który się sporo jeszcze musi nauczyć, szklany Masłowski, Przybylski i wielka niewiadoma
  Czytaj całość
  Orzechowski. Nie wygląda to zbyt dobrze mając w perspektywie występy na trzech frontach. Żeby J. W. nie obudził się z ręką w nocniku i nie ściągał z popłochem Łyżwy w środku sezonu. Wystarczą dwie kontuzje i robi się poważny problem.
  • madagaskar Zgłoś
   Jeśli chodzi o wychowanków to końskie jest fenomenem ,zawsze w czubie i prawie sami z tej małej mieściny,a ilu od nich gra w ekstraklasie,gdyby tam była hala i sponsorzy to śmiało
   Czytaj całość
   samymi wychowankami utrzymywali by się w ekstraklasie
   • z5c Zgłoś
    Z całą sympatią dla każdego klubu piłki ręcznej w Polsce i bez urazy dla nikogo, ale Ostrovia jest słaba. Od sezonu 2009/2010 nie była wyżej niż 8 miejsce, więc nie jest przypadkiem,
    Czytaj całość
    że zajęła 10 miejsce w tym sezonie.
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL